Logo MojaObčina.si

Poljčane

DANES
25°C
14°C
JUTRI
22°C
11°C
4554

Delovanje zimske službe

Občina Poljčane je v skladu s koncesijsko pogodbo s Cestnim podjetjem Ptuj d. d. objavila obvestilo o organiziranosti in delovanju zimske službe. Ta bo skrbela za opravljanje obvezne lokalne gospodarske službe rednega vzdrževanja občinskih javnih cest in drugih prometnih površin na območju občine Poljčane za obdobje 10 let.

Z občine sporočajo, da je v zimskem času, predvsem pa v obdobju močnejših padavin, dobra organiziranost zimske službe izrednega pomena. Ker se vseh posledic ne da sanirati naenkrat, je pomembno, da razumemo način delovanja in s svojim razumevanjem prioritet ter s strpnostjo pripomoremo k hitrem in učinkovitem ukrepanju. S tem namenom vas želimo v nadaljevanju seznaniti z izvedbenim programom zimske službe, s katerim je urejeno njeno delovanje. Verjamemo, da bo s tem podan odgovor na marsikatero vprašanje.

Obvestilo je na voljo na spodnji povezavi: Organiziranost in delovanje zimske službe

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi