Logo MojaObčina.si

Oplotnica

DANES
14°C
0°C
JUTRI
12°C
2°C
1692

UDELEŽBA NA MEDNARODNEM KARATE TURNIRJU V BUDIMPEŠTI IN VELENJU

V Budimpešti je 24. 2. 2018 potekal 26. Mednarodni karate turnir "TATAMI CUP 2018", ki se ga je v okviru priprav za Balkansko otroško prvenstvo (Beograd v mesecu aprilu) udeležila 41 članska otroška karate reprezentanca Slovenije. Kot člana širšega izbora, sta se kontrolne tekme v športnih borbah udeležila Benjamin Jelenko in Tibor Hmelak. Turnirja, ki ga je je vodstvo otroške slovenske reprezentance izbralo zaradi močne konkurence predvsem v mlajših kategorijah, so se udeležili tekmovalci iz 11 držav, ki so skupno opravili 850 nastopov Oba naša člana je v Budimpešti spremljal tudi klubski trener Jernej Blatnik. Benjamin Jelenko se je ob zaključku veselil odličnega tretjega mesta, Tibor Hmelak pa je zabeležil eno zmago ter  repasažni poraz s sodniško odločitvijo.
V nedeljo 25. 2. 2018 je v Velenju potekal 13. mednarodni karate pokal za Nestla Žganka. Udeležilo se ga je 448 tekmovalcev iz 44. klubov in 3.držav. Na turnirju smo osvojili prvo in dve drugi mesti. Neli Valenčak je v kategoriji športnih borb izgubila finalno borbo ter osvojila drugo mesto. Drugo mesto v katah je prav tako osvojil mlajši kadet Adrijan Stegne. Najžlahtnejše odličje je osvojila Neža Jerot, ki je v najmlajši kategoriji premagala vse nasprotnice.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!