Logo MojaObčina.si

Oplotnica

JUTRI
11°C
2°C
SRE.
11°C
0°C
Deli
3969

ŠTIRI MEDALJE NA MEDNARODNEM TURNIRJU 16 DRŽAV

Prve tekme v 2018 so se člani Shotokan karate kluba Oplotnica udeležili v soboto, 27.1.2018 v športni dvorani v Slovenskih Konjicah. Karate klub Seki Sveti Jernej je bil organizator mednarodnega tekmovanja z nazivom Horse Cup 2018. Tekmovanja se je udeležilo 611 tekmovalcev iz 94 klubov iz kar 16 držav. Sezono tekmovanj smo odlično pričeli in osvojili 2 zlati ter 2 srebrni medalji. Odlično sta se odrezali najmlajši predstavnici Jerot Neža in Jevšenak Alina, ki sta tekmovali v kategoriji kat -8 let. Njun prvi nastop na večji mednarodni tekmi je Neža okronala z zlato ter Alina s srebrno medaljo. Benjamin Jelenko je v kategoriji malčki premagal vse nasprotnike in preprečljivo osvojil prvo mesto pred tekmovalcem iz SLO, BIH in Srbije. Valenčak Miha, ki je iz mlajših kadetov prestopil v kategorijo kadetov je pokazal visoko stopnjo pripravljenosti in z veliko prednostjo zmagoval vse do finalnega nastopa. V finalu v katerem sta se pomerila lanskoletna državna prvaka Slovenije in BIH je imel več športne sreče prvak BIH. Drugo mesto Mihe, pred tekmovalcem iz Črne gore in Hrvaške je odličen rezultat ter dobra popotnica za doseganje vrhunskih rezultatov v kategoriji kadetov, ki že prinaša status kategoriziranega športnika. Tudi vsi ostali tekmovalci, ki niso osvojili medalj so prikazali dobro pripravljenost, ki jo bodo lahko potrjevali že na naslednji tekmi v mesecu februarju. Čestitke vsem tekmovalcem in seveda trenerjema Jerneju in Sebastianu, brez katerih ne bi bilo uspehov.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi