Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sreda, 24.10.2018

pretežno oblačno
Ponoči bo delno jasno z občasno povečano oblačnostjo, ki jo bo več v vzhodnih krajih. Najnižje jutranje temperature bodo od 3 do 9, ob morju okoli 11 °C.
6°C | 21°C
četrtek, 25.10.2018
8°C | 19°C
petek, 26.10.2018
6°C | 20°C
sobota, 27.10.2018
13°C | 20°C
Opozorila
Torek, 23.10.2018 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
6°C
21°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

ŠTIRI MEDALJE NA MEDNARODNEM TURNIRJU 16 ......


ŠPORT

| |
05.02.2018      10:05
A A

ŠTIRI MEDALJE NA MEDNARODNEM TURNIRJU 16 DRŽAVDeli:
Prve tekme v 2018 so se člani Shotokan karate kluba Oplotnica udeležili v soboto, 27.1.2018 v športni dvorani v Slovenskih Konjicah. Karate klub Seki Sveti Jernej je bil organizator mednarodnega tekmovanja z nazivom Horse Cup 2018. Tekmovanja se je udeležilo 611 tekmovalcev iz 94 klubov iz kar 16 držav. Sezono tekmovanj smo odlično pričeli in osvojili 2 zlati ter 2 srebrni medalji. Odlično sta se odrezali najmlajši predstavnici Jerot Neža in Jevšenak Alina, ki sta tekmovali v kategoriji kat -8 let. Njun prvi nastop na večji mednarodni tekmi je Neža okronala z zlato ter Alina s srebrno medaljo. Benjamin Jelenko je v kategoriji malčki premagal vse nasprotnike in preprečljivo osvojil prvo mesto pred tekmovalcem iz SLO, BIH in Srbije. Valenčak Miha, ki je iz mlajših kadetov prestopil v kategorijo kadetov je pokazal visoko stopnjo pripravljenosti in z veliko prednostjo zmagoval vse do finalnega nastopa. V finalu v katerem sta se pomerila lanskoletna državna prvaka Slovenije in BIH je imel več športne sreče prvak BIH. Drugo mesto Mihe, pred tekmovalcem iz Črne gore in Hrvaške je odličen rezultat ter dobra popotnica za doseganje vrhunskih rezultatov v kategoriji kadetov, ki že prinaša status kategoriziranega športnika. Tudi vsi ostali tekmovalci, ki niso osvojili medalj so prikazali dobro pripravljenost, ki jo bodo lahko potrjevali že na naslednji tekmi v mesecu februarju. Čestitke vsem tekmovalcem in seveda trenerjema Jerneju in Sebastianu, brez katerih ne bi bilo uspehov.


0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Oplotnica!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Koledar dogodkov Preglej vse
Oktober 23 24 25 26 27 28 29 30 31 1

Bodite prvi pri oddaji mnenja.