Logo MojaObčina.si

Oplotnica

DANES
30°C
14°C
JUTRI
31°C
14°C

Medeni čudež na Gozdni ulici 1A

Pred nami je praznični december, ki se ga še posebej veselijo naši najmlajši. Zato smo se v Knjižnici Josipa Vošnjaka odločili, da otrokom v Oplotnici tudi letos pričaramo prav posebni praznični dan s pravljično predstavo. V četrtek, 28. novembra, sta nas v Dvorani Rudija Žnidariča, ki je bila za vse obiskovalce kar premajhna, obiskala Medonjam in Nežka iz Miškinega gledališča. 

Nežka si je želela, da njen prijatelj medved ne bi, tako kot vsako leto doslej, prespal decembrskih praznikov. Zato ji s pomočjo otrok uspe, da ga prebudijo, takoj ko zadrema. Tako  prvič vidi sneg, še posebej pa se  razveseli čisto pravih »medonjakov«. Skupaj z otroki prepevajo pesmico Siva kučma, okrasijo smrečico.... 

Ups, medo že drema – in otroci ga budijo.

Lepa, prijazna, veselja in igrivosti polna predstava Medeni čudež na Gozdni ulici 1A nam je prenesla sporočilo, ki ga delimo tudi mi z vsemi vami: v prazničnem času so pomembni ljudje, s katerimi preživljamo svoj čas. Skupaj je vse lepše in lažje. Naj bodo takšni tudi prihajajoči prazniki!

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi