Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za četrtek, 19.10.2017

jasno
Popoldne bo na zahodu zmerno, ponekod občasno pretežno oblačno. Drugod bo precej jasno. Ponekod bo pihal jugozahodnik. Najvišje dnevne temperature bodo od 18 do 24 stopinj C.
4°C | 22°C
petek, 20.10.2017
5°C | 21°C
sobota, 21.10.2017
7°C | 21°C
nedelja, 22.10.2017
8°C | 18°C
ponedeljek, 23.10.2017
6°C | 14°C
Opozorila
Četrtek, 19.10.2017 ob 11h
Dodatnega opozorila ni.
4°C
22°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Gospodarstvo

Milijon popolnoma avtomatskih kavnih aparatov


GOSPODARSTVO

| |
29.10.2015      18:33
A A

Milijon popolnoma avtomatskih kavnih aparatovDeli:

Podjetje BSH Hišni aparati Nazarje je za nazarsko občino kot tudi tukajšnje prebivalce izjemno pomembno. Je največji delodajalec v Zgornji Savinjski dolini, saj zaposluje v povprečju okoli 1.200 delavcev. Nedavno so s priložnostno slovesnostjo obeležili velik dosežek – iz proizvodnje je prišel milijonti povsem avtomatski kavni aparat. Ob tej priložnosti so predali tudi velikodušno človekoljubno donacijo.

S proizvodnjo kavnih avtomatov so v Nazarjah pričeli sredi leta 2008. Od takrat so te avtomate stalno nadgrajevali z mnogimi lastnimi izboljšavami in inovacijami, za katere so prejeli tudi več prestižnih nagrad. Produkcija kavnih aparatov pomeni okoli tretjine prometa tovarne BSH Nazarje.

Kot so povedali govorniki iz najvišjega vodstva nazarske družbe, na drugi milijon ne bo treba čakati sedem let. Glede na to, da sedaj letno izdelajo 250 tisoč kosov in v bodoče načrtujejo proizvesti 300 tisoč izdelkov te vrste letno, bodo naslednji milijonti kos kavnega avtomata napravili čez štiri leta.

BSH Hišni aparati Nazarje dobro sodeluje z Občino Nazarje, je do okolja prijazno in družbeno odgovorno podjetje. Na omenjeni slovesnosti so podarili ček v vrednosti 10.000 evrov Območnemu združenju Rdečega križa Zgornje Savinjske doline in Župnijski Karitas Mozirje – Šmihel, vsakemu po 5.000 evrov. 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI Občina Nazarje? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!