Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za četrtek, 19.10.2017

jasno
Ponoči bo predvsem ob morju zmerno do pretežno oblačno, ponekod lahko občasno tudi megleno. Drugod bo precej jasno. Zjutraj bo po nekaterih kotlinah megla. Najnižje jutranje temperature bodo od 3 do 8, na Primorskem od 8 do 11 stopinj.
3°C | 22°C
petek, 20.10.2017
4°C | 21°C
sobota, 21.10.2017
6°C | 22°C
nedelja, 22.10.2017
7°C | 18°C
Opozorila
Sreda, 18.10.2017 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
3°C
22°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Občinske

Humanitarna pomoč za nadomestitev pogorelega ......


OBČINSKE

| |
31.12.2015      10:37
A A

Humanitarna pomoč za nadomestitev pogorelega objektaDeli:

V soboto, 26.decembra 2015, je lastnikoma Alojzu in Ireni Pečnik (p.d. Grahot), Brdo 8, občina Nazarje, zgorelo gospodarsko poslopje - hlev dimenzije 40x20 m. Del objekta je bil drvarnica in garaža. Gasilci PGD Šmartno ob Dreti, Nazarje, Gorica ob Dreti, Grušovlje, Pobrežje ob Savinji, Mozirje, Okonina, in Rečica ob Savinji so požar omejili in očistiili požarišče. Ogenj je uničil objekt, okoli 100 m3 sena, puhalnik, sušilno turbino, prešo, dve motorni žagi ter ročno orodje. Živino so uspeli rešiti iz hleva. V požaru se je poškodoval lastnik objekta.
Požar je isto gospodarsko poslopje zajel že pred petdesetimi leti, ko je vanj udarila strela. Družina-lastniki poškodovanega objekta so se odločili, da ostanke objekta odstranijo in zgradijo nov hlev. Občina Nazarje bo pri obnovi sodelovala tako finančno kot tudi v organizacijskem pogledu (pomoč pri izdelavi projektne dokumentacije, zbiranje humanitarne pomoči in drugo).
Za oškodovane lastnike zbiramo tudi humanitarno pomoč.


Sredstva naj bodo nakazana na TRR OBČINE NAZARJE št. 01283-0100018921 ,
namen nakazila: POŽAR GRAHOT15;
sklic : 99 7141998

Za vašo izkazano pomoč, ki bo do zadnjega centa ustrezno evidentirana in nakazana oškodovancem, v imenu lastnikov objekta in Občine Nazarje iskreno hvala.

Občinska uprava Občine Nazarje
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Nazarje!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!