Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 23.10.2017

oblačno
Danes bo v zahodni Sloveniji delno jasno. Drugod bo pretežno oblačno, ponekod v vzhodni Sloveniji bo občasno še možen rahel dež. Predvsem v Prekmurju in deloma na Štajerskem in Koroškem ter na Gorenjskem vzdolž Karavank in Kamniških Alp bo pihal severni veter. Najvišje dnevne temperature bodo od 9 do 13, na Primorskem do okoli 17 stopinj C.
7°C | 14°C
torek, 24.10.2017
5°C | 16°C
sreda, 25.10.2017
5°C | 17°C
četrtek, 26.10.2017
6°C | 21°C
petek, 27.10.2017
8°C | 21°C
Opozorila
Ponedeljek, 23.10.2017 ob 8h
Dodatnega opozorila ni.
7°C
14°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice

Praznovanje Terezije Krevs in Emilije Pirnar


NOVICE

| |
29.10.2016      19:13
A A

Praznovanje Terezije Krevs in Emilije Pirnar91 let Terezije Krevs
91 let Terezije Krevs
Deli:

Na isti dan smo  z županom naše občine Andrejem Kastelicem, predstavnico  lokalne krajevne organizacije RK  Slavico Drganc in  društva upokojencev Majdo Zagorc obiskali dve naši občanki, ki  te dni  praznujeta visoki obletnici.

Terezija Krevs iz Čemš je zabežila  91 rojstni dan. Nestrpno nas je pričakovala , saj smo k njej prišli z  zamudo, ker smo se pred tem zadržali  pri Emiliji Pirnar iz Šentjurja, ki praznuje  okroglo 80 obletnico življenja. Obe sta  za svoja leta  v izvrstni formi.

Mi  smo jima želeli vse najboljše in veliko  lepih in zdravih dni .

 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI DRUŠTVO UPOKOJENCEV MIRNA PEČ? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!