Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 18.11.2017

pretežno oblačno
V notranjosti Slovenije bo oblačno. Občasno bo rosilo ali rahlo deževalo, nad okoli 700 m nad morjem pa rahlo snežilo. Ponoči se bodo rahle padavine umikale proti jugu, od severozahoda se bo pričelo jasniti. Na Primorskem bo delno jasno, pihala bo šibka do zmerna burja. Najnižje jutranje temperature bodo od 1 do 5, v alpskih dolinah do -3, ob morju okoli 8 °C..
4°C | 9°C
nedelja, 19.11.2017
0°C | 8°C
ponedeljek, 20.11.2017
-2°C | 10°C
torek, 21.11.2017
3°C | 9°C
Opozorila
Petek, 17.11.2017 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
4°C
9°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice

Napolnili dva avtobusa


DRUŠTVA

| |
14.12.2016      16:48
A A

Napolnili dva avtobusaDeli:

Sredi novembra smo mirnopeški upokojenci  odšli na martinovanje, ki smo ga združili z zaključkom leta.  Tako smo v drugi polovici novembra napolnili dva avtobusa in se odpeljali čez Gorjance v Metliko na ogled pod zemljo zgrajene vinske kleti.  Po predstavitvi strokovnjaka z zgodbo o nastanku kleti in  stvarjenju vina, smo se sprehodili med lesenimi sodi. V prijetnem ambientu  pa nas je čakala degustacija belokranjskega vina, postreženega s tradicionalno belokranjsko pogačo.  Naredili smo še  kratek sprehod po Metliki, nato pa se odpeljali proti Semiču do gostilne Pezdirc na kosilo. Večer smo si popestrili z glasbo, pesmijo in plesom.

 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI DRUŠTVO UPOKOJENCEV MIRNA PEČ? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!