Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za nedelja, 22.10.2017

oblačno
Danes bo oblačno. Zjutraj bo na zahodu začelo deževati, padavine bodo čez dan zajele vso državo. Predvsem v južni Sloveniji bodo tudi nevihte s krajevnimi nalivi. Zapihal bo okrepljen severni do severovzhodni veter, na Primorskem popoldne zmerna do močna burja. Meja sneženja se bo proti večeru spustila do nadmorske višine okoli 1200 m, v noči na ponedeljek pa tudi pod 1000 m. Najvišje dnevne temperature bodo od 8 do 14, na Primorskem do 18 stopinj C.
10°C | 16°C
ponedeljek, 23.10.2017
8°C | 12°C
torek, 24.10.2017
4°C | 16°C
sreda, 25.10.2017
6°C | 16°C
četrtek, 26.10.2017
7°C | 20°C
Opozorila
Nedelja, 22.10.2017 ob 6h
Danes popoldne bo na Primorskem zapihala zmerna do močna burja. Na izpostavljenih mestih bodo najmočnejši sunki vetra dosegali hitrost od 100 do 120 km/h. Že v drugi polovici noči na ponedeljek bo hitro slabela.
10°C
16°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice

Dela v športni dvorani pri OŠ T. Pavčka ......


OBČINSKE, OSNOVNA ŠOLA

| |
13.01.2017      12:00
A A

Dela v športni dvorani pri OŠ T. Pavčka potekajo po zastavljenih načrtihV novi športni dvorani pri OŠ T. Pavčka nadaljujejo z notranjimi deli. Foto: Nataša Rupnik
V novi športni dvorani pri OŠ T. Pavčka nadaljujejo z notranjimi deli. Foto: Nataša Rupnik
Deli:
Mirnopečani bodo lahko ponosni na novo športno dvorano, ki bo svoje duri odprla v prihodnjem šolskem letu. Milijon evrov vreden projekt (v višini 40% ga sofinancira  Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport, ostalo pa Občina Mirna Peč) se odvija po zastavljenih načrtih, saj so stavbo prekrili in zaprli že pred zimo. Po besedah vodje projekta Nataše Rupnik iz mirnopeške občinske uprave »nadaljujejo z grobimi strojnimi in  električnimi inštalacijami ter ometi sten v notranjosti objekta ter  z izvedbo fasade in zasipi objekta.«
Več o projektu na  OBČINA MIRNA PEČ (Osnovna šola z vrtcem in športno dvorano).


0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI OBČINA MIRNA PEČ? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!