Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sreda, 17.01.2018

pretežno oblačno
Danes bo pretežno oblačno, popoldne pa se bo oblačnost na severozahodu zmanjšala. Pojavljale se bodo krajevne plohe in posamezne nevihte. Ponekod bo pihal severozahodni veter. Najvišje dnevne temperature bodo od 2 do 9, na Primorskem in na vzhodu do 11 °C.
2°C | 9°C
četrtek, 18.01.2018
-5°C | 11°C
petek, 19.01.2018
3°C | 6°C
sobota, 20.01.2018
-2°C | 7°C
nedelja, 21.01.2018
0°C | 9°C
Opozorila
Sreda, 17.1.2018 ob 8h
Dodatnega opozorila ni.
2°C
9°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice

90 LET MARIJE GOGNJAVEC


NOVICE

| |
26.09.2017      13:47
A A

90 LET MARIJE GOGNJAVECDeli:

Danes   praznuje 90 let Marija Gognjavec, iz Biške vasi. Na  njenem domu  smo jo obiskali župan Andrej Kastelic, ki ji je izročil lep šopek rož, ter z drobno pozornostjo predstavnici Društva upokojencev in lokalnega RK Mirna Peč. V prijetnem klepetu smo skupaj z Marijino hčerko Mileno, ki zanjo lepo skrbi, obujali spomine na njeno življenje in ugotavljali kako čas hitro beži.   Marija, vsi jo kličejo Micka, je živela skromno življenje. Pravi, da je dočakala tako visoko starost zato, ker je vse življenje trdo delala. Danes je vdova, rodila je dve hčerki, ima dva vnuka in štiri pravnuke. Še vedno opravlja vsa hišna dela, sama si skuha in opere, čas pa si krajša z gledanjem televizije.

Ob slovesu smo ji še enkrat zaželeli, da naj še dolgo ostane tako čila in zdrava.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI DRUŠTVO UPOKOJENCEV MIRNA PEČ? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!