Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 23.10.2017

oblačno
Zvečer bo oblačno s padavinami, tudi posameznimi nevihtami, ki bodo ponoči od zahoda slabele in do jutra že večinoma ponehale. Ponekod bo pihal severni veter, na Primorskem sprva močna burja, ki bo postopno slabela in do jutra ponehala. Najnižje jutranje temperature bodo od 1 do 8, ob morju okoli 11 stopinj C.
7°C | 13°C
torek, 24.10.2017
5°C | 15°C
sreda, 25.10.2017
4°C | 15°C
četrtek, 26.10.2017
6°C | 21°C
Opozorila
Nedelja, 22.10.2017 ob 17h
Zvečer bo na Primorskem pihala zmerna do močna burja. Na izpostavljenih mestih bodo najmočnejši sunki vetra dosegali hitrost od 100 do 120 km/h. Že v drugi polovici noči na ponedeljek bo hitro slabela.
7°C
13°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice

80 let Stanislava Galiča


OBČINSKE, DRUŠTVA

| |
16.05.2017      11:15
A A

80 let Stanislava GaličaDeli:

Stanislav Galič iz Rogovile, je  praznoval  80 let življenja. Z ženo Mileno sta si nasproti rojstne hiše zgradila  novo. Rodila sta se jima dva otroka, hči in sin. Bil je zaposlen pri različnih podjetjih, upokojitev pa je dočakal s 35 leti delovne dobe. Še vedno je zelo aktiven, med drugimi  obdeluje vinograd in  rad kaj postori okrog hiše. Razveseljujejo ga  sedem vnukov in par mesecev stara pravnukinja. Član društva upokojencev  Mirna Peč je že od daljnega leta 1989 prejšnjega stoletja, ko je  društvo pričelo samostojno delovati.  S svojimi nasveti je veliko pripomogel pri razvoju in delovanju društva. Bil je njen dolgoletni predsednik nadzornega odbora, sedaj pa opravlja njegovo podpredsedniško mesto. Da mu zaželimo še veliko zdravja in energije, smo ga ob tej priliki obiskali skupaj z županom naše občine Andrejem Kastelicem, predstavnico RK Slavi Drganc in predsednico DU Majdo Zagorc. 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI DRUŠTVO UPOKOJENCEV MIRNA PEČ? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!