Logo MojaObčina.si

Miren-Kostanjevica

JUTRI
16°C
5°C
SRE.
17°C
6°C
3896

Življenje se vrti naprej

Izvirno praznovanje novoletnih praznikov z okrasitvijo kolesa povezuje ljudi na Krasu in v Brkinih. Pomembno pa je povezalo ljudi naše občine.

Občina je povabila, da z lučkami okrasimo kolo, ga postavimo na vidno mesto, saj tako sporočamo, da se »življenje vrti naprej«.

 

V uredništvo glasila Zimski glasovi smo dobili kar nekaj čudovitih fotografij okrašenih koles. Hvala vsem, ki ste kolo okrasili, ga fotografirali in poslali na uredništvo. Človek se razveseli, koliko lepih stvari pripravite občani in škoda bi bilo, da ostanejo neopažene.

 

Glasilo je zelo omejeno glede objave člankov in fotografij. Spletna stran občine pa omogoča, da fotografije delimo v večjem obsegu. V galeriji lahko občudujete različne vrte koles, ki so okrašene z novoletnimi lučkami.

Za vse ne vemo točnega avtorstva, tako da se v naprej opravičujem za pomanjkljivosti pri navedbi.

 

MP

 

 

 

 

 

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi