Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za petek, 17.08.2018

pretežno jasno
Popoldne bo pretežno jasno. V hribovitem svetu zahodne in južne Slovenije ni izključena kakšna manjša ploha ali nevihta. Najvišje temperature bodo od 26 do 32 °C.
16°C | 32°C
sobota, 18.08.2018
16°C | 33°C
nedelja, 19.08.2018
17°C | 34°C
ponedeljek, 20.08.2018
17°C | 34°C
torek, 21.08.2018
18°C | 35°C
Opozorila
Petek, 17.8.2018 ob 15h
Dodatnega opozorila ni.
16°C
32°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Uspeh na izpitih za barvne pasove in na ......


ŠPORT

| |
11.04.2016      18:28
A A

Uspeh na izpitih za barvne pasove in na tekmovanju v Italiji


Vadeči karateke iz društva Yoshitaka iz Mirna so se najprej 3. aprila udeležili rednih izpitov za barvne KYU stopnje pasov v Piranu, naslednji teden 10. aprila pa so nastopili na regijskem karate tekmovanju Pokal Talmassons za pokrajino FVG v Italiji.


Vsi naši izpitniki z diplomami o napredovanju
Vsi naši izpitniki z diplomami o napredovanju
Deli:
V tokratnem poročilu vas seznanjamo z dvema dogodkoma, ki sta zaznamovala zadnje tri tedne priprav in precej bolj obremenjujočih in zahtevnih treningov v našem klubu. Tretjega aprila so naši fantje in dekleta polagali izpite za barvne KYU stopnje pasov v telovadnici Športnega centra v Piranu. Vseh osem karatek je izpit opravilo, Tanja Leban tudi s pohvalo. Sledil je teden intenzivnejših treningov za nastop na Pokalu Talmassons, ki je veljal za regijsko karate tekmovanje Furlanije Julijske Krajine v sosednji Italiji. Na to tekmovanje smo bili skupaj še s karate klubom Sakura iz Šempetra posebno vabljeni. Bili smo edini tuji nastopajoči klubi, za kar smo pri predstavitvi dobili tudi bučen aplavz številne publike. Naš klub je bil sestavljen iz šestih tekmovalcev, kateri so nastopali v katah posamezno. Šempetersko Sakuro pa so zastopali štirje tekmovalci in to v katah posamezno in v kati ekipno, kjer so dosegli tudi 1. mesto. Mi smo tokrat v lahko rečem hudi konkurenci (skupno se je pokala udeležilo 520 tekmovalcev) dosegli: Miha in Luka Leban ter Rok Bombek so tekmovali skupaj z višjo kategorijo in med 32 tekmovalci zasedli pozicijo med 12. - 18. mestom. Arlena Šulin se je prebila v finale med osmerico in nato v bojih za medalje v dvakratni ponovitvi kate zasedla končno 5. mesto. Danijel Leban ima že po tradiciji srečo, da se vedno znajde med samimi mojstri karateja. Sam je namreč nosilec zadnje barvne stopnje I.KYU - rjav pas, a nas z nastopom vedno preseneti. Tudi tokrat se je po hudih bojih uvrstil v finale in nato v izločitvah pristal na nehvaležnem a odličnem 4. mestu. Veliki met pa je uspel tokrat Tanji Leban saj je v konkurenci seniork (nižjih barvnih stopenj KYU pasu) suvereno zasedla 1. mesto. In tako, smo se spet vrnili domov z odličji. To nam vsem daje še več spodbud za dobro in marljivo delo v prihodnje.
Čestitke prav vsem nastopajočim, saj pred tako veliko množico domačih navijačev ni lahko stopiti na tatami.
CM


0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI KARATE DRUŠTVO YOSHITAKA MIREN? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


KARATE DRUŠTVO YOSHITAKA MIREN
KARATE DRUŠTVO YOSHITAKA MIREN
OREHOVLJE 23 D
Tel:
Koledar dogodkov Preglej vse
Avgust 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26
17.08.2018
Danes ni dogodkov.
25.08.201 | Šport
Balinarski turnir

Bodite prvi pri oddaji mnenja.