Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za petek, 21.09.2018

jasno
Ponoči se bo povsod razjasnilo, ponekod po nižinah bo nastala megla. Najnižje jutranje temperature bodo od 10 do 15, ob morju okoli 18 °C.
14°C | 30°C
sobota, 22.09.2018
18°C | 22°C
nedelja, 23.09.2018
10°C | 26°C
ponedeljek, 24.09.2018
13°C | 27°C
Opozorila
Četrtek, 20.9.2018 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
14°C
30°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Tudi najmlajši člani Yoshitake uspešno ......


ŠPORT

| |
22.03.2016      15:57
A A

Tudi najmlajši člani Yoshitake uspešno tekmujejo


V soboto, 19. marca je bilo prvič na goriškem organizirano mednarodno tekmovanje v Shotokan karateju za najmlajše tekmovalce - Pokal SAKURA 2016, katerega smo se udeležili tudi najmlajši tekmovalci iz našega kluba Yoshitaka Miren.


Brata Luka in Miha Leban z odličji za 1. in 2. mesto
Brata Luka in Miha Leban z odličji za 1. in 2. mesto
Deli:
V soboto je na OŠ Frana Erjavca v Novi Gorici potekal Mednarodni karate pokal v tradicionalnem karateju pod nazivom SAKURA POKAL 2016. Pripravili smo ga člani Zveze ITKF Slovenije pod vodstvom M* Stojana Šestana iz Kopra in Miloša Cotiča in Yoshitake Miren ter z veliko prostovoljci iz raznih primorskih klubov. Vzorno organizirano tekmovanje za mlade upe do 16 let v katah in komiteju je potekalo brez zastojev. Pričelo se je ob 14h in zaključilo ob 19h na dveh bojiščih. Sodelovalo je 11 karate klubov iz Slovenije in Italije, svoje moči pa je pred sodniki ITKF Slovenije in sodniki FIKTE iz Italije pomerilo kar 134 mladih tekmovalcev in tekmovalk. Med njimi pa tudi karateke našega kluba. Od petih tekmovalcev, štirih fantov in ene deklice, sta v izločilnih bojih izpadla Rok Bombek in Meri Bužinel (zasedla sta mesto med 8 -16), Tomi Leban je zasedel 7. mesto, medtem ko sta naša dva brata Luka in Miha Leban zasedla 1. in 2. mesto v svoji skupini, ki je bila kar številčna. Čestitamo vsem tekmovalcem, staršem, ki stojijo za njimi in jih podpirajo ter moštvenemu duhu v klubu Yoshitaka, ki bo sem prepričan še večkrat polnil občinsko športno stran. Čestitke vsem. OSS!
MC0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI KARATE DRUŠTVO YOSHITAKA MIREN? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


KARATE DRUŠTVO YOSHITAKA MIREN
KARATE DRUŠTVO YOSHITAKA MIREN
OREHOVLJE 23 D
Tel:

Bodite prvi pri oddaji mnenja.