Logo MojaObčina.si

Miren-Kostanjevica

DANES
14°C
8°C
JUTRI
14°C
9°C
1837

24. Kraški krožni pohod Jamlje - Sela - Jamlje

24. Kraški krožni pohod Jamlje - Sela - Jamlje je tudi letos uspel. TD Dren in KS Sela na Krasu smo tokrat bili soorganizatorji, kajti glavno vlogo so imeli AŠKD Jamlje. Pohod se je začel v Jamljah in pohodnike popeljal po lepo obarvani naravi vse do Kremenjaku, kjer smo jih mi Selani pričakali s prigrizkom. Pohodniki so pa lahko občudovali tudi razgled na morje, hribe in jesensko obarvano naravo. Po kosilu, ki je sledilo v Jamljah smo se Seljani in Jamelci pomerili v že tradicionalnih družabnih igrah in prehodni pokal spet prinesli v Sela. Že sedaj se veselimo naslednjega pohoda, ki bo obeležil 25 let sodelovanja Sela-Jamlje.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi