Logo MojaObčina.si

Miren-Kostanjevica

DANES
32°C
15°C
JUTRI
31°C
17°C
Deli

Veseli dan prostovoljstva

Med 25. in 31. majem 2020 obeležujemo  21. Nacionalni teden prostovoljstva. Zaradi izrednih razmer je Slovenska filantropija – Združenje za promocijo prostovoljstva  letos  Veseli dan prostovoljstva obeležila na drugačen način. Po številnih večjih krajih v Sloveniji so danes (27.5.) delili časopis Dobra dela ne potrebujejo reklame. S pomočjo koordinatorjev Bože Marega, Nives Urdih, Hermine Mužina, Maje Prinčič in Tjaše Nemec, so se projektu pridružili tudi prostovoljci iz Občine Miren-Kostanjevica. S prisotnostjo na posameznih lokacijah delitve časopisa je akcijo ter delo prostovoljcev podprl tudi župan Mauricij Humar.

 

Prostovoljci o sodelovanju v akciji:

"Mladi, ki se skupaj radi družimo in smo prostovoljci v Centru za družine Mirenski Grad, smo danes med sovaščani z veseljem predstavljali prostovoljstvo in delili z njimi, da je lepo biti prostovoljec.«

 

Hvala vsem sodelujočim.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi