Logo MojaObčina.si

Miren-Kostanjevica

DANES
19°C
6°C
JUTRI
18°C
5°C
2151

Prižig ognja kot simbol povezovanja

Včeraj ob 19. uri so se na bivšem maloobmejnem prehodu Miren zbrali občani Občine Miren-Kostanjevica, Občine Sovodnje ob Soči, člani Prosvetnega društva Štandrež in številni mimoidoči, da bi proslavili ponovno odprtje meje. 

 

Kulturni program so oblikovali pevci Moškega pevskega zbora Anton Klančič iz Mirna in vokalne skupine Chorus 97 iz Mirna ter harmonikarja iz Štandreža

 

 Ob ponovnem odprtju meje sta v znak povezovanja in upanja  na bivšem maloobmejnem prehodu Miren župan Občine Miren-Kostanjevica Mauricij Humar in podžupan občine Sovodnje Erik Figelj prižgala ogenj na svečniku, ki ga je izdelal mirenski oblikovalec Zoran Beltram.  

 


 

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi