Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za četrtek, 19.10.2017

pretežno jasno
Popoldne bo na zahodu zmerno, ponekod občasno pretežno oblačno. Drugod bo precej jasno. Ponekod bo pihal jugozahodnik. Najvišje dnevne temperature bodo od 18 do 24 stopinj C.
6°C | 21°C
petek, 20.10.2017
9°C | 20°C
sobota, 21.10.2017
12°C | 19°C
nedelja, 22.10.2017
14°C | 18°C
ponedeljek, 23.10.2017
6°C | 18°C
Opozorila
Četrtek, 19.10.2017 ob 11h
Dodatnega opozorila ni.
6°C
21°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Prostovoljstvo

Počitniški izlet na Cerje


PROSTOVOLJSTVO

| |
05.03.2015      15:32
A A

Počitniški izlet na Cerje


Tudi med šolskimi počitnicami smo se z otroki s Popoldnevov na Gradu najprej dva dopoldneva skupaj učili, napisali še kakšno domačo nalogo, v četrtek pa smo izkoristili čudovit sončen dan za izlet na Cerje.


Deli:

Proti spomeniku na vrhu hriba je zakorakala res pisana druščina otrok, od najmlajših v vozičku do starejših, njihovi starši in prostovoljci. Med potjo smo opazovali prebujajočo naravo, se nadihali svežega zraka, med seboj smo si marsikaj povedali, nekateri so se celo igrali igrico "Ugani žival".

Na začetku poti smo dobili nalogo, naj dobro opazujemo okrog sebe, saj smo si potem na vrhu povedali kaj nam je bilo najbolj všeč. Nekaterim je bilo všeč čudovito vreme in svež zrak, drugim lep razgled, pa žafrani, ki so pokukali iz zemlje, zanimiv kamen, spet tretjim to, da smo se med potjo igrali in bili enostavno skupaj.

Preden smo se odpravili nazaj smo se okrepčali s preprosto malico in se vsi skupaj igrali "Hiške". Med potjo nazaj je bila otrokom zanimiva predvsem psička Fia, ki je bila tudi z nami na izletu. Vsak jo je želel vsaj za nekaj časa voditi na povodcu in jo kaj novega naučiti.

Vrnili smo se zadovoljni in prijetno utrujeni od hoje.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI DRUŠTVO PROSTOVOLJCEV VZD? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!Bodite prvi pri oddaji mnenja.