Logo MojaObčina.si

Miren-Kostanjevica

DANES
31°C
21°C
JUTRI
33°C
18°C

Pod Cerjem se gasilci ponovno bojujejo s požarom, motena tudi oskrba s pitno vodo

Pod Cerjem je danes malo po 12. uri ponovno zagorelo. 

Zaradi bližine ceste je tako regionalna ceste Miren - Opatje selo zaprta. 


Ko ima hudič mlade, jih ima veliko. Pa še res je. Ker očitno požari, ki se vrstijo, še niso dovolj, se zgodi še okvara na vodovodnem omrežju na Krasu (Opatje selo, Hudi Log, Lokvica, Korita na Krasu in Nova vas). Gasilci se zato oskrbujejo na hidrantih v Mirnu, kar bo v Mirnu in Orehovljah povzročilo moteno oskrbo s pitno vodo. Višje ležeči predeli Mirna bodo lahko ostali tudi povsem brez pitne vode. 


Občanom priporočamo, da si priskrbijo primerne količine pitne vode. 


Hvala za razumevanje. 

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi