Logo MojaObčina.si

Miren-Kostanjevica

JUTRI
17°C
8°C
PON.
18°C
10°C
4848

OM CHANTING ZA OBNOVO GOZDA NA CERJU

OM chanting je starodavna praska pri kateri so himalajski modreci uporabljali prvobitno vibracijo OM, za zdravljenje svojih bližnjih ter vseh neravnovesji v ljudeh in naravi. 


Leta 2005 je to tehniko z dovoljenjem velikega himalajskega jogija Mahavatarja Babajija, po svetu začel širiti Paramahamsa Vishwananda, razsveljeni duhovni mojster in ustanovitelj gibanja Bhakti Marga.

 

Društvo Bhakti Marga Slovenija je bilo eno izmed prvih, ki so se aktivno odzvala na kampanjo Drevo za Cerje in nam ponudile pomoč pri sajenju dreves ter energijski podpori obnove Cerja po požaru. Poslanstvo članov Bhakti Marge je namreč tudi to, da v življenju vsak posadi najmanj 10 dreves. 

 

Z namenom očiščenja območja Cerja vse slabe energije, ki jo je prinesel požar ter s srčno namero, da bi v bodoče drevesa na Cerju lepo rasla smo v četrtek, 12.12.2019 ob 18:00 uri  ob polni luni v sodelovanju z društvom Bhakti Marga izvedli prvi  OM CHANTING za Cerje. Na ta dan  je OM Chanting izvajalo več kot 9.000 ljudi po celem svetu z namero dviga pozitivnih vibracij in zdravljenja planeta Zemlje. 

 

Slavnostna avla Pomnika miru, ki jo krasi zvezdnato nebo s konstelacijami poletnega in zimskega solsticija je zdravilnemu zvoku OM dodala pravo mero mistike in magije. Dogodka se je udeležilo več kot 40 ljudi iz goriške in ostalih delov Slovenije. Zbrane prostovoljne prispevke na dogodku pa je društvo Bhatki Marga v celoti podarilo za nakup novih sadik dreves. 

 

Zahvaljujemo se vsem udeležencem ter predstavnikom društva Bhakti Marga za priložnost izvedbe edinstvenega dogodka v Pomniku Miru ter podporo pri kampanji Drevo za Cerje. Veselimo se naslednjega druženja na pomladni akciji sajenja dreves, ki jo načrtujemo za 21.3.2020 ko obeležujemo mednarodni dan gozdov.

 

Turizem Miren - Kostanjevica

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi