Logo MojaObčina.si

Miren-Kostanjevica

JUTRI
12°C
3°C
ČE.
16°C
-1°C
Deli
3032

22. Kraški krožni pohod Jamlje- Sela na Krasu – Jamlje

Tradicionalni 22. Kraški krožni pohod Jamlje - Sela na Krasu – Jamlje je uspel. Lepo jesensko vreme je pohodnike napolnilo z dobro voljo in energijo. Začetek in konec pohoda je tokrat bil v Jamljah. Pohod je pohodnike popeljal po lepi kraški gmajni, kjer so lahko občudovali jesensko obarvano naravo. Letos je bila pot na Slovenski strani malce drugače postavljena, saj se je obiskalo prenovljen Špik, kjer je bila kratka postojanka s čajem in sladico. Pot se je nato nadaljevala skozi Sela na vodovod in nato povratek v Jamlje. Po prehojeni poti je v Jamljah čakalo dobro kosilo, druženje ob družabnih igrah ter dobra glasba.
Več slik iz pohoda na http://tddren.com/index.php/galerija .

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!