Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za četrtek, 20.09.2018

jasno
Danes bo povečini sončno, zjutraj bo po nekaterih kotlinah in dolinah megla. Popoldne v hribovitem svetu ni povsem izključena kakšna kratkotrajna ploha ali nevihta. V Vipavski dolini in na Krasu bo prehodno pihala šibka burja. Najvišje dnevne temperature bodo od 24 do 28, na Primorskem do 30 °C.
16°C | 31°C
petek, 19.09.2018
15°C | 30°C
sobota, 21.09.2018
14°C | 30°C
nedelja, 22.09.2018
18°C | 25°C
ponedeljek, 23.09.2018
13°C | 26°C
Opozorila
Četrtek, 20.9.2018 ob 6h
Dodatnega opozorila ni.
16°C
31°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Obvestila Dogodki

22. Kraški krožni pohod Jamlje- Sela na Krasu ......


ŠPORT, DOGODKI

| |
03.11.2017      9:20
A A

22. Kraški krožni pohod Jamlje- Sela na Krasu – JamljeDeli:
Tradicionalni 22. Kraški krožni pohod Jamlje - Sela na Krasu – Jamlje je uspel. Lepo jesensko vreme je pohodnike napolnilo z dobro voljo in energijo. Začetek in konec pohoda je tokrat bil v Jamljah. Pohod je pohodnike popeljal po lepi kraški gmajni, kjer so lahko občudovali jesensko obarvano naravo. Letos je bila pot na Slovenski strani malce drugače postavljena, saj se je obiskalo prenovljen Špik, kjer je bila kratka postojanka s čajem in sladico. Pot se je nato nadaljevala skozi Sela na vodovod in nato povratek v Jamlje. Po prehojeni poti je v Jamljah čakalo dobro kosilo, druženje ob družabnih igrah ter dobra glasba.
Več slik iz pohoda na http://tddren.com/index.php/galerija .


0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Miren-Kostanjevica!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!Bodite prvi pri oddaji mnenja.