Logo MojaObčina.si
DANES
12°C
7°C
JUTRI
13°C
7°C
Oceni objavo

Na prireditvi ŠPORTNIK GORIŠKE 2023 nagrade podeljeval tudi župan Mauricij Humar

V torek 6.februarja 2024 se je v dvorani Pinta v hotelu Perla odvila prireditev ŠPORTNIK GORIŠKE 2023. Čestitke so prejeli športniki, športni delavci za pomoč na raznih področjih, razglašena je bila naj športnica, naj športnik in naj ekipa leta 2023.

Nagrade je podeljeval tudi župan Občine Miren-Kostanjevica Mauricij Humar.

Letošnji nagrajenci prihajajo iz 32 klubov iz 25 športnih panog (atletika, nogomet, kolesarstvo, kajak na divjih in mirnih vodah, odbojka, sedeča odbojka, kotalkanje, namizni tenis, ples, twirling, navijaške skupine, trap- streljanje, gimnastika, plavanje, vaterpolo, rokomet, smučanje, judo, karate, šah, lokostrelstvo, šport invalidov, kegljanje, košarka, jadranje). Priznanja so prejele tudi tri osnovne šole za državne šolske prvake- v atletiki, plavanju-štafeta in košarki.

Podeljenih je bilo skupaj 162 priznanj: 47 plaket, 98 medalj in 10 priznanj skupinam za tekmovalne dosežke ter 7 plaket športnim delavcem. 

Oglejte si tudi