Logo MojaObčina.si

Miren-Kostanjevica

JUTRI
5°C
-6°C
PON.
7°C
0°C

Predlog Odloka o izdajanju občinskega glasila Občine Miren - Kostanjevica

Obveščamo vas, da od 31. 5. do 29. 6. 2017 poteka javna razprava o predlogu Odloka o izdajanju občinskega glasila Občine Miren - Kostanjevica. V času javne razprave je zagotovljen vpogled v predlog odloka preko spletne strani občine in v prostorih občine.

 

Zato vabimo vse zainteresirane, da nam posredujete vaša mnenja in pripombe o predlogu odloka v pisni obliki na naslov: Občina Miren - Kostanjevica, Miren 137, 5291 Miren ali na e-naslov: tajnistvo@miren-kostanjevica.si do vključno 29. 6. 2017.

 

Veselimo se vaših predlogov!

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!