Logo MojaObčina.si

Miren-Kostanjevica

DANES
32°C
17°C
JUTRI
33°C
18°C
2014

Javni poziv poslovnim subjektom, ki opravljajo dejavnost turističnega vodenja v Sloveniji

Na spletni strani www.slovenia.info je objavljen nov Javni poziv poslovnim subjektom, ki opravljajo dejavnost turističnega vodenja v Sloveniji v vrednosti 300.000 evrov, prijave pa sprejemajo od 1. junija 2021 naprej.

Cilj javnega poziva za turistične vodnike je spodbujanje oblikovanja atraktivnih doživetij v skladu z vizijo Slovenije kot zelene, butične destinacije in s tem:

  • spodbujanje povpraševanja domačih in tujih turistov po različnih turističnih storitvah v Sloveniji, ki se dopolnjujejo ali pa so del turističnega vodenja ter s tem oblikovanja ambasadorjev slovenskega turizma, ki bodo ta doživetja delili naprej,
  • promocijo top doživetij slovenskih vodilnih destinacij in blagovne znamke I feel Slovenia.


Turistična vodenja se bodo lahko izvajala od junija do 30. novembra letos, namenjena domačim in tujim turistom. Posamezni licencirani turistični vodnik lahko opravi do največ 70 turističnih vodenj, kandidira pa lahko za projekte turističnega vodenja od 1.000 do 7.000 evrov z DDV, odvisno od statusa in izpolnjenih pogojev prijavitelja.


Vse informacije o javnem pozivu najdete na 
tej povezavi.

Turizem Miren-Kostanjevica

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi