Logo MojaObčina.si

Miren-Kostanjevica

DANES
28°C
16°C
JUTRI
31°C
15°C
2389

BOŽIČEK OBISKAL BILJENSKE UPOKOJENCE

V veseli družbi Božička smo praznovali prihod novega leta.

Sredi decembra 2019 smo Biljenski upokojenci pripravili prednovoletno srečanje za naše člane. Ker nas je obiskal Božiček, smo srečanje pripravili kar v Domu krajanov v Biljah.

 

Predsednik našega društva upokojencev Cvetko Dominko je v nagovoru pozdravil vse prisotne, predstavil         delo društva v tekočem letu in na koncu smo skupaj nazdravili prihod novega leta.                          

                     

Ker v našem društvu za člane lepo skrbimo, smo bili še posebej veseli, da so se srečanja udeležili in z nami zaplesali tudi starejši člani našega društva. To je še en dokaz več, da v društvu delamo dobro in v korist tudi starejše populacije.

 

Tudi letos smo pripravili "vrečke presenečenja" in s tem poskrbeli, da je bilo srečanje še bolj praznično. Darila so prispevali naši zvesti donatorji v našem kraju in izven, za kar se jim ob tej priliki tudi zahvaljujemo.

 

Za prijeten večer v dobri družbi smo poskrbeli kar sami in zaplesali ob zvokih muzike Andraža Grobiše s Temnice. 

 

Tekst: Vojka Rustja

 

Slike: Marta Volk  

Povezave

www.google.com

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi