Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za nedelja, 22.10.2017

oblačno
Danes bo oblačno. Zjutraj bo na zahodu začelo deževati, padavine bodo čez dan zajele vso državo. Predvsem v južni Sloveniji bodo tudi nevihte s krajevnimi nalivi. Zapihal bo okrepljen severni do severovzhodni veter, na Primorskem popoldne zmerna do močna burja. Meja sneženja se bo proti večeru spustila do nadmorske višine okoli 1200 m, v noči na ponedeljek pa tudi pod 1000 m. Najvišje dnevne temperature bodo od 8 do 14, na Primorskem do 18 stopinj C.
7°C | 13°C
ponedeljek, 23.10.2017
6°C | 10°C
torek, 24.10.2017
4°C | 15°C
sreda, 25.10.2017
4°C | 16°C
četrtek, 26.10.2017
4°C | 19°C
Opozorila
Nedelja, 22.10.2017 ob 6h
Danes popoldne bo na Primorskem zapihala zmerna do močna burja. Na izpostavljenih mestih bodo najmočnejši sunki vetra dosegali hitrost od 100 do 120 km/h. Že v drugi polovici noči na ponedeljek bo hitro slabela.
7°C
13°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

DRŽAVNO PRVENSTVO JKA KARATEJA


ŠPORT

| |
14.02.2012      20:49
A A

DRŽAVNO PRVENSTVO JKA KARATEJA


12.2.2012 je v organizaciji Karate kluba Mežica in Zveze klubov JKA Slovenije potekalo državno prvenstvo JKA karateja, katerega se je kljub slabim vremenskim razmeram udeležilo 12 klubov zveze. V kategorijah od najmlajših do veteranov je nastopalo 210 tekmovalcev.


Deli:

Ob otvoritvi tekmovanja je potekala podelitev priznanj za uvrstitve v pokalnem seštevku leta 2011 in za tekmovalne uspehe na EP JKA karateja v letu 2011.
Florjan Reiter (član Karate kluba Mežica) je v pokalnem seštevku za leto 2011 prejel priznanje za 2. mesto. Posebno priznanje za tekmovalni uspeh na EP JKA karateja v letu 2011 je prejel Srečko Škvorc (član Karate kluba Mežica).

Posebna zahvala za uspešno izpeljano prvenstvo gre Ministrstvu za promet, podjetju Inter Diskont d.o.o., podjetju Tesnila GK d.o.o., Cvetki Reiter, Kristini Grum, Jani Rečnik, Dušanu Strmčniku, ter članom Karate kluba Mežica in njihovim staršem, ki so kakorkoli pripomogli k uspešni organizaciji tega dogodka.


NAJBOLJŠE UVRSTITVE ČLANOV KARATE KLUBA MEŽICA


ČLANI KATA A

1. mesto Florjan Reiter

VETERANI KATA A

3. mesto Srečko Škvorc

VETERANI KUMITE (borba)

3. mesto Ivan Podlesnik

3. mesto Srečko Škvorc

MLADINCI KUMITE (borba)

1. mesto Gašper Praper

3. mesto Bojan Morn

ČLANI KUMITE (borba)

3. mesto Florjan Reiter

NAJMLAJŠI KATA C

3. mesto Aljaž Reiter

KADETINJE KATA A

3. mesto Hana Mauhler

ST. DEČKI KUMITE (borba)

3. mesto Luka Škvorc

KADETINJE KUMITE (borba)

2. mesto Jerneja Šušel

3. mesto Vita Gaiser
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI Karate klub Mežica? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Karate klub Mežica
Karate klub Mežica
Leška cesta 13
Tel:(02) 827 77 07

Bodite prvi pri oddaji mnenja.