Logo MojaObčina.si
DANES
31°C
18°C
JUTRI
30°C
18°C
Oceni objavo

V centru Mežice možna gradnja večstanovanjskega objekta (objektov) - dražba zemljišča v februarju

Občina Mežica objavlja javno dražbo za prodajo zemljišča št. 636/1, k.o. Mežica, površine 3.193 m2. Zemljišče leži v centru mesta (naselje Mežica) in je namenjeno gradnji večstanovanjskega objekta / objektov.

Občina želi namreč omogočiti ugodno gradnjo stanovanj, ki bi privabile predvsem mlade družine. Zaradi svoje centralne lege, bližine komunalne opreme (na severni strani poteka trasa javnega vodovoda, kanalizacijskega omrežja, plinovoda ter elektro kablovodov, nizkonapetostnega elektro omrežja in telekomunikacijskega omrežja) in ugodne prodajne cene zemljišča, je nakup odlična investicijska priložnost.

V neposredni bližini predmetnega zemljišča bo občina uredila tudi novo dovozno cesto do bližnjega vrtca; v načrtu je celovita ureditev okoliškega novega centralnega mestnega predela.

Zemljišče obdaja tenis igrišče, na vzhodu Bargetova vila s parkovno ureditvijo, na skajnem SV pa prodajne hišice - tržnice. V neposredni bližini zemljišča je šola, vrtec, zdravstvena postaja, lekarna, trgovine ipd. 

Vabljeni, da si ogledate priloženo besedilo javne dražbe. Za morebitne dodatne informacije ali ogled zemljišča, pokličite na 02 82 79 363 (Jana Horvat Tomaž).

Dražba bo potekala v sredo, 24.2.2021 ob 12.00 uri v prostorih Občine Mežica. 

Občina Mežica


Op. Naslovna fotografija je informativne narave.


Javna dražba_dokumentacija:


Javna dražba_ besedilo
(3 MB)

Oglejte si tudi