Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za petek, 24.11.2017

delno oblačno
Ponoči bo predvsem v zahodnih krajih zmerno do pretežno oblačno, več jasnine pa bo proti vzhodu, kjer bo zjutraj lahko po nekaterih nižinah nekaj megle. Jugozahodnik bo prehodno ponehal. Najnižje jutranje temperature bodo od 0 do okoli 6, v zatišnih legah severne Slovenije okoli -2, ob morju 10°C.
-2°C | 11°C
sobota, 25.11.2017
0°C | 9°C
nedelja, 26.11.2017
3°C | 3°C
ponedeljek, 27.11.2017
-8°C | 1°C
torek, 28.11.2017
-9°C | -0°C
Opozorila
Četrtek, 23.11.2017 ob 16h
Dodatnega opozorila ni.
-2°C
11°C
delno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Lokalne skupnosti

ANKETA MLADI V OBČINI MEŽICA


LOKALNE SKUPNOSTI

| |
09.03.2012      13:18
A A

ANKETA MLADI V OBČINI MEŽICADeli:

Že pred časom smo začeli razmišljati, kaj vse bi bilo potrebno ponuditi mladim v Mežici in takrat se je rodila ideja, da bi pripravili anketo, s katero bi ugotovili, kaj si pa mladi želijo. Vse skupaj je postalo še bolj aktualno sedaj, ko občina pripravlja razvojne programe za obdobje 2012-2022.

 

V ta namen smo pripravili anketo, ki je namenjena vsem mladim v Mežici, od začetka osnovne šole pa nekje do 27 leta starosti, kot se uradno deklarirajo mladi. Nikjer pa ni omejitve, da je ne bi mogel izpolniti tudi kdo drug. Anketa je kar obširna in zajema prosti čas, šport, zabavo, kulturo, izobraževanje in podjetništvo.

 

Anketa je objavljena na internetu na naslovu http://mojaanketa.si/anketa/216569656/

Za vstop v anketo je potrebno vpisati geslo. Geslo je mladi2012.

 

Prosimo, da čim več mladih iz občine Mežica anketo tudi izpolni.

 

Komisija za mlade in šport pri občini Mežica.

 

 

 

Lep pozdrav,

Lovro
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Mežica!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!