Logo MojaObčina.si
JUTRI
18°C
15°C
TOR.
22°C
15°C
Oceni objavo

Turnir v namiznem tenisu v AIA – Mladinskem centru Mengeš

Zadnjo nedeljo v mesecu januarju smo se zbrali v AIA – Mladinskem centru v Mengšu, kjer smo se družili ob igranju namiznega tenisa. Prijavili so se igralci različnih starosti iz vseh koncev Slovenije. Navkljub starostnim razlikam je bilo tekmovanje zelo izenačeno od samega začetka pa vse do finalne igre. Na koncu so se v polfinale uvrstili Toni, Urban, Mark in Katja. Nekateri igralci so obiskovali treninge namiznega tenisa, zato je bila igra na letošnjem turnirju na zelo visokem nivoju. Toni in Mark sta se uvrstila v finalni dvoboj, kjer je Mark pokazal več namiznoteniškega znanja in tudi zmagal z rezultatom 3 : 0 v nizih. Zelo izenačen je bil tudi dvoboj za tretje mesto, v katerem je zmagala Katja. Za dobro vzdušje in pomoč na turnirju bi se radi zahvalili vsem prostovoljcem in igralcem, ki so letošnji turnir naredili zares edinstven.

Vsi bralci ste vljudno vabljeni tudi na prihodnje dogodke, ki bodo organizirani v Mladinskem centru. Najdete jih lahko na naši spletni strani, v glasilu Mengšan ali na oglasni deski pred vhodom v MC Mengeš. Dobrodošli!

Besedilo: Simon Štebe

Fotografija: Simon Štebe, Brane Tomšič

Oglejte si tudi