Logo MojaObčina.si

Mengeš

DANES
1°C
-1°C
JUTRI
1°C
-3°C
4363

Katarina Stražar prva, Andraž Avbelj drugi v namiznem tenisu

V Murski Soboti je bil v nedeljo, 4. februarja, 2. TOP RS v namiznem tenisu. Mengeš so zastopali pri članicah Katarina Stražar, pri članih Andraž Avbelj, ki je nastopil v 1. kakovostni skupini, in Rok Trtnik ter Aljaž Frelih v 2. skupini.

Katarina Stražar je premagala šest tekmic, izgubila pa je z Gajo Mavri iz Letrike – Vrtojba, osvojila je prvo mesto. 

Pri članih je prijetno presenetil Andraž Avbelj, osvojil je drugo mesto, premagal je šest tekmovalcev, izgubil pa dvoboj s Tomom Šviligojem, ki trenutno igra v tujini. 

V drugi skupini sta se najprej med sabo pomerila Rok Trtnik in Aljaž Frelih. Boljši je bil Rok, ki je zmagal z rezultatom 3 : 1, izgubil je dva dvoboja in osvojil četrto mesto. Aljaž je dvakrat zmagal, zaradi poškodbe je predal en dvoboj in osvojil šesto mesto.

 

Besedilo: Mlaj

Foto: A. Avbelj

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!
Digitalni marketing v Slovenij