Logo MojaObčina.si

Mengeš

JUTRI
25°C
13°C
PON.
18°C
15°C
Deli
5355

19. Odprto prvenstvo Mengša v namiznem tenisu

V počastitev občinskega praznika je namiznoteniška sekcija Partizana 26. maja že devetnajstič organizirala tekmovanje v namiznem tenisu, hkrati pa že sedmi memorialni turnir Simona Jenca, imenovan po dolgoletnem tekmovalcu in namiznoteniškem sodniku. Kljub lepemu vremenu je nastopilo 12 tekmovalcev.

Najprej so se pomerili v skupinskem delu tekmovanja, kjer so igrali vsak z vsakim, v finalnem delu tekmovanja pa so potekali boji za vsa mesta. Tekmovanje je potekalo pod vodstvom Žige Zupana, pokale najboljšim pa je podelila soproga pokojnega Simona.


Besedilo in foto: Žiga Zupan

Rezultati:

1. mesto: Drago Torkar

2. mesto: Tone Starc

3.–4. mesto: Franci Strnišnik, Janez Močan


Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi