Občine: Brežice, Kostanjevica na Krki, Krško, Radeče, Sevnica Občine: Benedikt, Cerkvenjak, Cirkulane, Destrnik, Dornava, Duplek, Gorišnica, Hajdina, Hoče-Slivnica, Juršinci, Kidričevo, Kungota, Lenart, Lovrenc na Pohorju, Majšperk, Makole, Maribor, Markovci, Miklavž na Dravskem polju, Oplotnica, Ormož, Pesnica, Podlehnik, Poljčane, Ptuj, Rače-Fram, Ruše, Selnica ob Dravi, Slovenska Bistrica, Središče ob Dravi, Starše, Sveta Ana, Sveta Trojica v Slovenskih goricah, Sveti Andraž v Slovenskih goricah, Sveti Jurij v Slovenskih goricah, Sveti Tomaž, Šentilj, Trnovska vas, Videm, Zavrč, Žetale Občine: Borovnica, Brezovica, Dobrepolje, Dobrova-Polhov Gradec, Dol pri Ljubljani, Domžale, Grosuplje, Horjul, Ig, Ivančna Gorica, Kamnik, Komenda, Litija, Ljubljana, Log - Dragomer, Logatec, Lukovica, Medvode, Mengeš, Moravče, Škofljica, Šmartno pri Litiji, Trzin, Velike Lašče, Vodice, Vrhnika Občine: Bloke, Cerknica, Ilirska Bistrica, Loška dolina, Pivka, Postojna Občine: Ajdovščina, Bovec, Brda, Cerkno, Idrija, Kanal ob Soči, Kobarid, Miren-Kostanjevica, Nova Gorica, Renče-Vogrsko, Šempeter-Vrtojba, Tolmin, Vipava Občine: Apače, Beltinci, Cankova, Črenšovci, Dobrovnik, Gornja Radgona, Gornji Petrovci, Grad, Hodoš, Kobilje, Križevci, Kuzma, Lendava, Ljutomer, Moravske Toplice, Murska Sobota, Odranci, Puconci, Radenci, Razkrižje, Rogašovci, Sveti Jurij ob Ščavnici, Šalovci, Tišina, Turnišče, Velika Polana, Veržej Občine: Črnomelj, Dolenjske Toplice, Kočevje, Kostel, Loški Potok, Metlika, Mirna, Mirna Peč, Mokronog-Trebelno, Novo mesto, Osilnica, Ribnica, Semič, Sodražica, Straža, Šentjernej, Šentrupert, Škocjan, Šmarješke Toplice, Trebnje, Žužemberk Občine: Ankaran, Divača, Hrpelje-Kozina, Izola, Komen, Koper, Piran, Sežana Občine: Hrastnik, Trbovlje, Zagorje ob Savi Občine: Bistrica ob Sotli, Braslovče, Celje, Dobje, Dobrna, Gornji Grad, Kozje, Laško, Ljubno, Luče, Mozirje, Nazarje, Podčetrtek, Polzela, Prebold, Rečica ob Savinji, Rogaška Slatina, Rogatec, Slovenske Konjice, Solčava, Šentjur, Šmarje pri Jelšah, Šmartno ob Paki, Šoštanj, Štore, Tabor, Velenje, Vitanje, Vojnik, Vransko, Zreče, Žalec Občine: Črna na Koroškem, Dravograd, Mežica, Mislinja, Muta, Podvelka, Prevalje, Radlje ob Dravi, Ravne na Koroškem, Ribnica na Pohorju, Slovenj Gradec, Vuzenica Občine: Bled, Bohinj, Cerklje na Gorenjskem, Gorenja vas-Poljane, Gorje, Jesenice, Jezersko, Kranj, Kranjska Gora, Naklo, Preddvor, Radovljica, Šenčur, Škofja Loka, Tržič, Železniki, Žiri, Žirovnica Komenda

Judo klub Komenda v novo sezono s polno paro

V soboto, 13.1.2019 so se judoisti Judo kluba Komenda udeležili letošnjega prvega uradnega judo tekmovanja v Lendavi s kategorijama U12 in U14, ki sta šteli točke za slovenski judo pokal. Trener Boštjan Veinhandl se je skupaj s svojimi petimi varovanci veselil skupno 9. uvrstitve izmed 46 slovenskih in tujih klubov in 300 tekmovalci.
1. mesto je letos prvič kot starejša v svoji kategoriji, med mlajšimi deklicami U12 osvojila zagnana judoistka Haya Veinhandl Obaid, ki se je s tremi zmaganimi borbami in brez poraza uvrstila visoko na prvo mesto. V kategoriji U12 je 7. mesto osvojil Karim Veinhandl, ki je imel najtežje delo. To je bil njegov prvi nastop v kategoriji mlajših dečkov U12, kjer se je boril z leto ali dve starejšimi nasprotniki, v njegovi težinski kategoriji pa jih je nastopilo več kot 20. Z dvema dobljenima borbama se je prebil naprej v repasaž, kjer je po 6 minutah borbe za zlato točko (podaljška), premoč priznal izkušenemu hrvaškemu nasprotniku in končal na 7. mestu. Nik Cankar je tokrat žal končal brez uvrstitve, čeprav ima talent in lahko z dobrimi treningi še zelo napreduje. V kategoriji starejših dečkov U14 je 1. mesto osvojil Luka Lukšič, ki je na dobri poti, da postane državni prvak. Do kolajne je malo zmanjkalo Marku Jelnikarju, zmagal z odličnimi borbami dva nasprotnika v tretji borbi pa se je dobro boril in celo vodil borbo, in jo na koncu pred vstopom v finale zaradi utrujenosti na koncu izgubil in se uvrstil na odlično 5. mesto.