Logo MojaObčina.si

Mengeš

DANES
2°C
-1°C
JUTRI
3°C
-1°C
Deli

Obnova ceste Loka pri Mengšu - Dobeno

Občina Mengeš v mesecu avgustu nadaljuje s projektom obnove občinske ceste na Dobeno. V letu 2017 izvaja 4 fazo obnove ceste, obnovilo se bo 1,1 km dolg odsek občinske ceste Loka pri Mengšu – Dobeno. Cestišče bo v omenjeni dolžini odseka razširjeno in v celoti preplasteno.

Hkrati se bo z odstranitvijo nekaterih dreves in brežine na treh nevarnih ovinkih v spodnjem delu povečala preglednost in s tem varna vožnja tako za voznike, kot tudi za veliko število kolesarjev, ki uporabljajo to cesto.


Besedilo in foto: Tina Drolc

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!
Digitalni marketing v Slovenij