Logo MojaObčina.si

Mengeš

DANES
2°C
-4°C
JUTRI
1°C
1°C
7402

Ganski napadalec odslej v rumeno-črnem dresu

Z julijem se je uradno začel prestopni rok, zato je športni koordinator kluba Grega Ciglar že zavihal rokave in v klub pripeljal prvo poletno okrepitev. Eric Asante Kutin je 21-letni igralec, ki prihaja iz Gane. V preteklosti je nosil dres Olimpije, Ihana in Interblocka. V aktualni sezoni je v 1. regionalni ligi zbral 15 nastopov in dosegel 2 gola. O prestopu sta svoj pogled predstavila športni koordinator Grega Ciglar in igralec Eric Asante Kutin.
Grega Ciglar: "Erica smo spremljali že nekaj časa. Gre za izjemno hitrega in eksplozivnega nogometaša, ki bo trenerju Vargi v napadalni fazi igre gotovo prišel prav. Veseli me, da je Eric pokazal veliko željo za igranje v rumeno-črnem dresu, prav zaradi njegove motiviranosti verjamem, da bo v Mengšu upravičil naša pričakovanja."  Eric Asante Kutin: "Nov klub pomeni nov izziv in novo stopnico v moji karieri. Vesel sem, ker bom v prihodnje igral za Mengo. Predvsem bi se rad zahvalil vodstvu kluba za topel sprejem. Moja želja je igrati nogomet in to predanost bom prenesel tudi v ekipo in po najboljših močeh pomagal klubu, da bo rasel še naprej. Upam, da bo klub z mojo pomočjo spet najboljši v ligi, kjer igra. Navijačem bi sporočil, da bom na tekmah dal vse od sebe in da vas ne bom razočaral. Gremo Mengeš!"
S tem se kadrovanje v članski ekipi še ni zaključilo, temveč se je šele začelo …

Besedilo in foto: Luka Štruklec

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi