Logo MojaObčina.si
DANES
7°C
5°C
JUTRI
10°C
4°C
Oceni objavo

Dogajanje pri tabornikih

Pri tabornikih je bilo pestro tudi poleti. Poleg tabora so bile avgusta poplave, kar seveda ni prizadelo le nas. Naši člani so, kolikor so mogli, pomagali someščanom, ki jim je poškodovalo hiše. Prav tako pa smo imeli veliko dela z našim skladiščem in opremo, ki ju je prizadela poplava. Počistili smo vse šotore, člene in ostalo opremo. Na pomoč je priskočilo kar več kot 14 rodov iz drugih krajev! Močno se jim zahvaljujemo, saj brez njih ne bi zmogli. Kljub nezgodam je taborniško leto v polnem teku! Septembra smo izvedli vpis in začeli s tedenskimi vodovimi sestanki. Oktobra smo obiskali vrtec Sonček na kostanjevem pikniku. Prav tako smo izvedli prvo letošnjo akcijo Bučka-ti! Otroci so izrezovali buče in hodili po različnih jesensko obarvanih točkah. Zvečer so si GG-ji ogledali grozljivko in se odpravili na nočno orientacijo.

Besedilo in foto: Katjuša Rauch

Oglejte si tudi