Logo MojaObčina.si

Medvode

DANES
6°C
1°C
JUTRI
3°C
-4°C
3304

Novogradnja gasilskega doma v Zgornjih Pirničah, pri kateri se upoštevajo okoljski vidiki

Predmet javnega naročila je novogradnja gasilskega doma v Zgornjih Pirničah, pri kateri se upoštevajo okoljski vidiki.

Predmet naročila obsega izgradnjo novega gasilskega doma za potrebe gasilskega društva Zgornje Pirniče na zemljišču parc. št. 1105 k.o. Zgornje Pirniče.

Objekt je zasnovan kot prostostoječa stavba s členjenim tlorisom, ki ga večji del pokriva enotna streha v obliki vala. Objekt je členjen v tri povezane sklope, in sicer intervencijski del z društvenim domom na severu, garažni del na sredini in večnamenski nadstrešek, ki pa ni predmet tega naročila in se bo izvedel v naslednji fazi.

Maksimalne tlorisne dimenzije objekta bodo 34,00 m x 33,60 m. Objekt bo pretežno pritličen, le v SZ delu bo etažnost pritličje in nadstropje. Na strehi tega dela objekta bo drog za anteno in gasilske sirene. Dovoz na parcelo bo urejen s severne strani. Na zemljišču bo urejenih tudi 47 parkirnih mest.

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi