Logo MojaObčina.si
JUTRI
19°C
8°C
NED.
16°C
4°C
3480

Oddaja "Vrtičkov na Svetju" v zakup

Občina Medvode objavlja namero o sklenitvi neposredne pogodbe za oddajo »Vrtičkov na Svetju« v zakup.

Območje »Vrtičkov na Svetju« se v naravi nahaja nasproti Športne dvorane Medvode in Zdravstvenega doma Medvode, in sicer na zemljiščih s parc. št. 262/10 in parc. št. 262/12, obe k.o. 1973 Medvode. Predstavlja urejeno območje, ki se občanom občine Medvode oddaja v zakup za namen vrtnarjenja in samooskrbe z doma pridelano hrano.

Del območja s 40 vrtički je Občina Medvode uredila že v letu 2019 in je za obdelavo na voljo takoj. Prednost pri oddaji obstoječih, že urejenih vrtičkov, imajo pod enakimi pogoji obstoječi zakupniki vrtičkov. Del območja z 28 vrtički bo urejen v naslednjih mesecih in bodo na voljo predvidoma od meseca aprila 2023 dalje.

Za oddajo v zakup bo na voljo 66 vrtičkov z vrtnimi lopami v različnih velikosti, in sicer v izmeri od 50 m2 do 100m2. Z izbranimi zakupniki bodo sklenjene zakupne pogodbe za obdobje petih let oz. do 31.12.2028.

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi