Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za četrtek, 19.10.2017

jasno
Danes bo na zahodu zmerno, ponekod občasno pretežno oblačno. Drugod bo precej jasno. Sredi dneva in popoldne bo ponekod pihal jugozahodnik. Najvišje dnevne temperature bodo od 18 do 24 stopinj C.
7°C | 22°C
petek, 20.10.2017
7°C | 20°C
sobota, 21.10.2017
9°C | 20°C
nedelja, 22.10.2017
9°C | 15°C
ponedeljek, 23.10.2017
7°C | 14°C
Opozorila
Četrtek, 19.10.2017 ob 6h
Dodatnega opozorila ni.
7°C
22°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Uvertura za Veliko nagrado Lukovice 2015


ŠPORT, DRUŠTVA

| |
03.03.2015      7:23
A A

Uvertura za Veliko nagrado Lukovice 2015


Kakšno pomanjkanje trpimo motoristi v mrzlih zimskih dneh, je čutiti celo zimo, ko v različnih pogovorih in druženjih obujamo spomine iz preteklih sezon in kujemo načrte za nove. Prav pozimi pa nas je člane AMD Lukovica in sekcije motoristov Moto klub Rokovnjači veliko ljudi spraševalo o planih za novo sezono vztrajnostnega preizkusa z mopedi za Veliko nagrado Lukovice. Prav zaradi tega je hitro padla odločitev o izpeljavi ''Kick off party VN Lukovice'' - druženje ob pregledu video in foto vsebin pretekle dirke in uvod in predstavitev letošnje sezone.


boksi
boksi
Deli:

Vse skupaj se je dogajalo zadnji februarski dan v Kavarni Mia. Prijazen kolektiv je vsem obiskovalcem pripravil prijetno vzdušje, kmalu je prostor postal skoraj premajhen za vse obiskovalce želne novih informacij okrog vztranjostne preizkušnje. Napetost se je stopnjevala vse do uradnega pričetka s pozdravnim nagovorom. Sledila je predstavitev pravilnika, oziroma glavne omejitve. Tako bo na prvi preizkušnji, 24.maja 2015, možnost sodelovanja 40 ekip, ki se bodo pomerile v dveh tri urnih dirkah, najboljše pa bodo imele prednost za prijavo na jesensko 6urno dirko. S prijavami pohitite, saj se seznam že polni. Celoten pravilnik in prijavnico najdete na www.mkrokovnjaci.com/dogodki/vn-lukovice. V nadaljevanju večera smo si z zanimanjem ogledali kolaž video in foto vsebin iz pretekle dirke, zraven pridno praznili pladnje z narezki in na koncu zapeli ob zvokih harmonike.
Priloge:
PDF
prijavnica_vn_lukovice-2015.pdf
37146_prijavnica_vn_lukovice-2015.pdf (255,8 KB)

Prenesi vse
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Lukovica!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Glasilo Rokovnjač
Številka: 07
Izšla: 21.09.2017
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.

Radio v živo