Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sreda, 17.10.2018

pretežno oblačno
Ponoči bo pretežno oblačno in sprva povečini suho. V drugem delu noči se bo povečala možnost za občasne padavine v južni in zahodni Sloveniji. Najnižje jutranje temperature bodo od 7 do 11, na Primorskem do okoli 14 °C.
12°C | 19°C
četrtek, 18.10.2018
10°C | 21°C
petek, 19.10.2018
11°C | 21°C
sobota, 20.10.2018
9°C | 21°C
Opozorila
Torek, 16.10.2018 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
12°C
19°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Športni park Trnjava zapira svoja vrata, ali ......


ŠPORT, DRUŠTVA

| |
20.08.2018      9:29
A A

Športni park Trnjava zapira svoja vrata, ali brez stricev pač ne greDeli:
Verjetno se še spomnite, ko je pred časom inšpekcija izdala odločbo o rušenju  hiške Darka Kuzmiča, ob Bohinjskem jezeru v kateri je živel že 30 let. Ravno tako je inšpekcija izdala odločbo ŠKD Bregar, da vzpostavi  prostor na katerem se nahaja Športni park Trnjava v prvotno stanje, torej v močvaro, kakor je pred ureditvijo ta bila. Tako so bile zaman številne vložene prostovoljne ure ter  sredstva, ker se kakor je navedeno ni delalo po črki zakona. A žal se ta črka zakona zelo različno razlaga, za ene tako, za druge popolnoma drugače. V bližnji okolici imamo na črno zgrajene objekte, za katere je gradbeni inšpektor izdal odločbo, da jih  mora investitor na svoje stroške odstraniti, a se to ni in se ne bo zgodilo. Je že tako, če imaš veze potem je vse drugače, če pa storiš nekaj za dobro mladih, da se namesto na cesti igrajo na igrišču, da starši vedo, kje so in, da so tam varni potem pa nisi pri pravi, ali nisi pri ta pravih in ti zato izdajo odločbo. In toliko lepih besed imamo za povedati, o tem kako so otroci naše največje bogastvo. In zato naj se torej igrajo na cesti?  Po nekaj urgencah, žal ne ravno pravih stricih, se je zadeva le malce premaknila na bolje v korist ŠKD Bregar, ki čaka sedaj še na pomoč z strani občine, da ne bo potrebno ponovno udarniško delo, za ureditev v prvotno stanje. Ob vsem tem me bega le to, kako je inšpektorica zašla v naš Črni graben in potem še v majhno dolino skoraj Bogu za hrbtom?  Da le ni imel pri vsem tem prste vmes, bolje telefon  kakšen od nevoščljivih krajanov. A to je že druga zgodba, ki pravi ni hudič, da v kakšnem grmu ne bi rasla šiba, ki bi pasala na njegovo rit.


0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Lukovica!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Glasilo Rokovnjač
Številka: 04
Izšla: 24.05.2018
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.

Radio v živo