Logo MojaObčina.si

Lukovica

DANES
28°C
18°C
JUTRI
26°C
18°C
Deli
5454

Športni park Trnjava zapira svoja vrata, ali brez stricev pač ne gre

Verjetno se še spomnite, ko je pred časom inšpekcija izdala odločbo o rušenju  hiške Darka Kuzmiča, ob Bohinjskem jezeru v kateri je živel že 30 let. Ravno tako je inšpekcija izdala odločbo ŠKD Bregar, da vzpostavi  prostor na katerem se nahaja Športni park Trnjava v prvotno stanje, torej v močvaro, kakor je pred ureditvijo ta bila. Tako so bile zaman številne vložene prostovoljne ure ter  sredstva, ker se kakor je navedeno ni delalo po črki zakona. A žal se ta črka zakona zelo različno razlaga, za ene tako, za druge popolnoma drugače. V bližnji okolici imamo na črno zgrajene objekte, za katere je gradbeni inšpektor izdal odločbo, da jih  mora investitor na svoje stroške odstraniti, a se to ni in se ne bo zgodilo. Je že tako, če imaš veze potem je vse drugače, če pa storiš nekaj za dobro mladih, da se namesto na cesti igrajo na igrišču, da starši vedo, kje so in, da so tam varni potem pa nisi pri pravi, ali nisi pri ta pravih in ti zato izdajo odločbo. In toliko lepih besed imamo za povedati, o tem kako so otroci naše največje bogastvo. In zato naj se torej igrajo na cesti?  Po nekaj urgencah, žal ne ravno pravih stricih, se je zadeva le malce premaknila na bolje v korist ŠKD Bregar, ki čaka sedaj še na pomoč z strani občine, da ne bo potrebno ponovno udarniško delo, za ureditev v prvotno stanje. Ob vsem tem me bega le to, kako je inšpektorica zašla v naš Črni graben in potem še v majhno dolino skoraj Bogu za hrbtom?  Da le ni imel pri vsem tem prste vmes, bolje telefon  kakšen od nevoščljivih krajanov. A to je že druga zgodba, ki pravi ni hudič, da v kakšnem grmu ne bi rasla šiba, ki bi pasala na njegovo rit.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi