Logo MojaObčina.si

Lukovica

DANES
4°C
-1°C
JUTRI
4°C
-5°C
Deli
3816

Slab začetek, dober konec

Na nogometnem igrišču RCU v Lukovici so se tokrat v petek, 26. maja, pomerili nogometaši NK Črnuče in NK Črni graben. Čeprav so imeli nogometaši NK Črnuče v svojih vrstah dva izvrstna veterana Džonija Novaka, nekdanjega  slovenskega nogometnega reprezentanta, sicer pomembnega člana tako imenovane »zlate generacije« slovenskega nogometa in Gregorja Židana, ki je od 1990 do 1992  igral za Dinamo Zagreb, jim tokrat športna sreča ni bila naklonjena. Prvi polčas je sicer nakazal, da bi lahko premagali nasprotnike, saj se je domačim igralcem na začetku kar malce milo storilo, ko je sodnik Bernard Avramović pokazal na belo točko. Mogoče je bila to streznitev za domače igralce, ki so na igrišču RCU pokazali, da znajo in zmorejo tudi zmagovati. Če je domači vratar vzel žogo iz mreže dvakrat, jo je nasprotnikov pobral kar šestkrat. Včasih malce neorganizirano igro, so domači igralci v drugem delu tekme počasi a vztrajno izboljševali in temu sledi rezultat, torej goli. Ob bučni podpori z tribun, kjer je staro in mlado, slednje le, če niso iskali žog, navijalo tokrat z novimi navijaškimi rekviziti in šali. Priložnosti za navijanje bo še ravno toliko kakor tekem in število navdušenih navijačev se veča, kajti navijači so dvanajsti igralec na igrišču. Videli smo lepo in fer tekmo brez rumenih in rdečih kartonov ter večjih prekrškov na nogometnem igrišču Rekreacijskega Centra Urbanija v Lukovici. Takšnih tekem si želimo še, predvsem z zmago domačih nogometašev. Pridite na naslednjo tekmo še vi in podprite domače nogometaše, več nas bo bolj bomo glasni.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.

Zlatko Begić 27. 05. 2017

Je že res da ste zmagali potrebno je pa omeniti ( kar vaš novinar ni ) da so gostje igrali z osmimi nogometaši v polju.

Franci Prašnikar 27. 05. 2017

Zmaga je bila lepa a manjko igralcev v nasprotni ekipi se je zelo poznal, 8 proti 11 je tudi za Barcelono preveč! Gledalcev pa je bilo toliko da je zmanjkalo sedišč, bil sem eden izmed tistih ki je celo tekmo spremljal stoje, šalov pa na žalost ni bilo na voljo.(razprodano)

Strokovnost in zanesljivost