Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sreda, 26.09.2018

pretežno jasno
Popoldne bo pretežno jasno. Burja na Primorskem bo ponehala. Najvišje dnevne temperature bodo okoli 15, ob morju in na Goriškem do 20 °C.
3°C | 16°C
četrtek, 27.09.2018
3°C | 21°C
petek, 28.09.2018
5°C | 23°C
sobota, 29.09.2018
10°C | 18°C
nedelja, 30.09.2018
4°C | 15°C
Opozorila
Sreda, 26.9.2018 ob 14h
Dodatnega opozorila ni.
3°C
16°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Slab začetek, dober konec


ŠPORT

| |
26.05.2017      23:17
2
A A

Slab začetek, dober konecDeli:

Na nogometnem igrišču RCU v Lukovici so se tokrat v petek, 26. maja, pomerili nogometaši NK Črnuče in NK Črni graben. Čeprav so imeli nogometaši NK Črnuče v svojih vrstah dva izvrstna veterana Džonija Novaka, nekdanjega  slovenskega nogometnega reprezentanta, sicer pomembnega člana tako imenovane »zlate generacije« slovenskega nogometa in Gregorja Židana, ki je od 1990 do 1992  igral za Dinamo Zagreb, jim tokrat športna sreča ni bila naklonjena. Prvi polčas je sicer nakazal, da bi lahko premagali nasprotnike, saj se je domačim igralcem na začetku kar malce milo storilo, ko je sodnik Bernard Avramović pokazal na belo točko. Mogoče je bila to streznitev za domače igralce, ki so na igrišču RCU pokazali, da znajo in zmorejo tudi zmagovati. Če je domači vratar vzel žogo iz mreže dvakrat, jo je nasprotnikov pobral kar šestkrat. Včasih malce neorganizirano igro, so domači igralci v drugem delu tekme počasi a vztrajno izboljševali in temu sledi rezultat, torej goli. Ob bučni podpori z tribun, kjer je staro in mlado, slednje le, če niso iskali žog, navijalo tokrat z novimi navijaškimi rekviziti in šali. Priložnosti za navijanje bo še ravno toliko kakor tekem in število navdušenih navijačev se veča, kajti navijači so dvanajsti igralec na igrišču. Videli smo lepo in fer tekmo brez rumenih in rdečih kartonov ter večjih prekrškov na nogometnem igrišču Rekreacijskega Centra Urbanija v Lukovici. Takšnih tekem si želimo še, predvsem z zmago domačih nogometašev. Pridite na naslednjo tekmo še vi in podprite domače nogometaše, več nas bo bolj bomo glasni.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Lukovica!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 2 komentarjev
Franci Prašnikar
Franci Prašnikar Se strinjam0 Se ne strinjam0
Zmaga je bila lepa a manjko igralcev v nasprotni ekipi se je zelo poznal, 8 proti 11 je tudi za Barcelono preveč! Gledalcev pa je bilo toliko da je zmanjkalo sedišč, bil sem eden izmed tistih ki je celo tekmo spremljal stoje, šalov pa na žalost ni bilo na voljo.(razprodano)

27.05.2017 ob 11:27:19 Odgovor Prekliči
Zlatko Begić
Zlatko Begić Se strinjam0 Se ne strinjam0
Je že res da ste zmagali potrebno je pa omeniti ( kar vaš novinar ni ) da so gostje igrali z osmimi nogometaši v polju.

27.05.2017 ob 11:21:46 Odgovor Prekliči
2 komentarjev
Stran


Glasilo Rokovnjač
Številka: 04
Izšla: 24.05.2018
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.

Radio v živo