Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 24.10.2017

pretežno jasno
Zvečer bo oblačno s padavinami, tudi posameznimi nevihtami, ki bodo ponoči od zahoda slabele in do jutra že večinoma ponehale. Ponekod bo pihal severni veter, na Primorskem sprva močna burja, ki bo postopno slabela in do jutra ponehala. Najnižje jutranje temperature bodo od 1 do 8, ob morju okoli 11 stopinj C.
4°C | 17°C
sreda, 25.10.2017
3°C | 15°C
četrtek, 26.10.2017
3°C | 20°C
petek, 27.10.2017
6°C | 19°C
Opozorila
Nedelja, 22.10.2017 ob 17h
Zvečer bo na Primorskem pihala zmerna do močna burja. Na izpostavljenih mestih bodo najmočnejši sunki vetra dosegali hitrost od 100 do 120 km/h. Že v drugi polovici noči na ponedeljek bo hitro slabela.
4°C
17°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

... ššc izza ovinka ...


ŠPORT

| |
17.02.2015      19:24
A A

... ššc izza ovinka ...Deli:

Letos nam je zima prav zares naklonjena, saj nam je po mrzlih dneh in ledu na bajerjih namenila še nekaj več snega. To smo v ŠD Prevoje s pridom izkoristili in v soboto, 7. februarja, organizirali sankanje in ostale zimske norčije na bližnjem Krtinskem hribu. Ob res lepem številu udeležencev smo izpeljali tudi dve tekmovanji, in sicer v sankanju in bodyzorbingu. Pri sankanju smo izpeljali dve vožnji na čas, da pa je bil ambient še zanimivejši, je druga vožnja potekala pod žarometi. Bodyzorbing pa je potekal med prvo in drugo vožnjo sankanja, ki nas je ob bučni publiki tudi dodobra nasmejal. Najboljši trije posamezniki v obeh disciplinah so prejeli praktične nagrade, košarice, polne sadja. Po podelitvi so nekateri vztrajno še nekaj časa gulili sani. Seveda sta nas tudi tokrat skozi cel čas grela odlično kuhano vino in čaj, podprli pa smo se lahko tudi s sladkimi dobrotami, ki so jih spekle naše članice.

 

Rezultati sankanja:

1. Jure Klopčič

2. Grega Klopčič

3. Mitja Šavoren

 

Rezultati bodyzorbinga:

1. Miha Capuder

2. Lenart Lah

3. Miha Rožič

 

Rok Keržan,

ŠD Prevoje


0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Lukovica!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Glasilo Rokovnjač
Številka: 07
Izšla: 21.09.2017
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.

Radio v živo