Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 23.10.2017

pretežno oblačno
Danes bo pretežno oblačno, ponekod v vzhodni Sloveniji bo občasno še možen rahel dež. Dopoldne se bo v zahodni Sloveniji delno zjasnilo. Predvsem v Prekmurju in deloma na Štajerskem in Koroškem ter na Gorenjskem vzdolž Karavank in Kamniških Alp bo pihal severni veter. Najvišje dnevne temperature bodo od 9 do 13, na Primorskem do okoli 17 stopinj C.
7°C | 14°C
torek, 24.10.2017
4°C | 17°C
sreda, 25.10.2017
3°C | 15°C
četrtek, 26.10.2017
3°C | 20°C
petek, 27.10.2017
6°C | 19°C
Opozorila
Ponedeljek, 23.10.2017 ob 8h
Dodatnega opozorila ni.
7°C
14°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

3. memorialni turnir Jureta Smrkola


ŠPORT, DOGODKI, DRUŠTVA

| |
09.10.2015      14:58
A A

3. memorialni turnir Jureta Smrkolazmagovalne ekipe
zmagovalne ekipe
Deli:

 

Prijatelji so vedno prisotni v našem življenju. Čeprav jih ni več med nami, je spomin na njih ter skupne trenutke še kako živ. Jure se je skozi celo življenje udejstvoval na športnem področju, bil je dober praktično v vseh športih, še posebno pa je oboževal nogomet. Prav zaradi tega smo tudi letos pripravili že tretji spominski turnir Jureta Smrkola v malem nogometu.

Turnir je letos potekal v organizaciji športnega društva Prevoje in sicer na nedeljo 20. septembra po tednu negotovosti in polnem dežja. Jure se nas je očitno uslišal in nam za nedeljo pripravil presenečenje, saj je že ob prvem pisku sodnika posijalo sonce in tako se je turnir začel s polno paro.

Namen tega nogometnega turnirja je bil predvsem počastiti spomin na našega prijatelja ter uživati v športu. Turnirja so se udeležile ekipe s celega Črnega grabna, prav tako pa so za turnir izvedele tudi ekipe iz Ljubljane, za kar smo bili prijetno presenečeni.

Kljub temu, da ni bilo denarnih nagrad, ekipam motivacije za zmago ni zmanjkalo. Ob dobrem vzdušju na igrišču kot tudi ob njem smo po prostih strelih dobili tretjeuvrščeno ekipo iz Ljubljane Amigos. Sledilo je finale med ekipama Hudman team ter Antimon. Tokrat je bila boljša ekipa Hudman, ki je osvojila prehodni pokal, katerega bo branila naslednje leto.

Po turnirju, ki nam ga brez pomoči g. Slavka in gostilne Furman ne bi uspelo organizirati, smo se vsi skupaj še podružili in zavedali, kako pomembno je da prijatelji držimo skupaj, v dobrem in slabem, še posebno preko športa, ki nas povezuje.

 

Klemen Zajc, ŠDP
Priloge:
MS Office Word 2007-2010
memorialniturnir.docx
48805_memorialniturnir.docx (13,7 KB)

Prenesi vse
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Lukovica!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Glasilo Rokovnjač
Številka: 07
Izšla: 21.09.2017
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.

Radio v živo