Logo MojaObčina.si

Lukovica

JUTRI
14°C
0°C
PET.
14°C
2°C
Deli
4400

Rekonstrukcije cestišča Šentvid - Zlato Polje - stanje

Prva faza del na cesti Šentvid – Zlato Polje je že v teku. Žal so se nizke temperature letos pričele bolj zgodaj glede na pretekle zime, kar onemogoča kvalitetno izvedbo zgornjega ustroja. Ko se bodo temperature zvišale, bomo izvedli asfaltiranje grobega sloja asfalta, v kolikor pa nam v kratkem vreme ne bo naklonjeno, pa se bomo potrudili, da bomo makadamski odcep vzdrževali v čim bolj utrjenem stanju. Trenutno se sicer ureja le slabih 200 metrov ceste z minimalno razširitvijo le-te, dela pa se bodo nadaljevala takoj, ko bo to dovoljevalo vreme tudi z ureditvijo ceste do odcepa za Čeplje. Uporabnike prosimo za razumevanje, hkrati pa se opravičujemo za nevšečnosti. Celostna rekonstrukcija ceste Šentvid – Zlato Polje je z načrtom razvojnih programov sicer predvidena vse do konca leta 2020. 

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!