Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za nedelja, 22.07.2018

oblačno
Ponoči se bo dogajanje umirilo. Zjutraj pa se bo na zahodu ponovno zmerno pooblačilo, možna je kakšna ploha ali nevihta. Najnižje jutranje temperature bodo od 13 do 18, ob morju okoli 20 °C.
17°C | 27°C
torek, 23.07.2018
17°C | 27°C
sreda, 24.07.2018
17°C | 29°C
četrtek, 25.07.2018
16°C | 28°C
petek, 26.07.2018
16°C | 29°C
Opozorila
Petek, 20.7.2018 ob 18h
Zvečer bodo v notranjosti še nastajale nevihte, možna so krajevna neurja.
17°C
27°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Občinske

Gasilski dom Blagovica


OBČINSKE, DRUŠTVA

| |
06.03.2018      7:23
A A

Gasilski dom BlagovicaDeli:

Za Gasilski dom v Blagovici je bilo odobreno gradbeno dovoljenje že pred leti in sicer za rekonstrukcijo, dozidavo in tudi odstranitev objekta. V letošnjem letu je prišel čas, za izgradnjo omenjenega objekta. Objekt se bo gradil na podlagi sklenjenega dogovora med občino Lukovica in Gasilsko zvezo Lukovica, ki določa merila za gradnjo gasilskih domov v občini Lukovica oziroma določa pogoje in obsege finančne udeležbe občine Lukovica na gasilskih objektih.

 

Trenutno je v teku javni razpis za izbor izvajalca del. Gradnja gasilskega doma se bo začela letos poleti, zaključila pa v prihodnjem letu. Občina Lukovica bo pokrila stroške gradbeno-obrtniških del na predmetnem objektu, kot je bilo to določeno v sklenjenem dokumentu za zagotavljanje prostorskih pogojev za delovanje gasilske javne službe v občini Lukovica. Investicija je po PZI projektni dokumentaciji iz leta 2015 ocenjena na okoli pol miljona eurov.

 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Lukovica!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Glasilo Rokovnjač
Številka: 04
Izšla: 24.05.2018
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.

Radio v živo