Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za nedelja, 22.07.2018

pretežno oblačno
Zvečer in v prvem delu noči se bodo še pojavljale krajevne plohe in nevihte, nekatere bodo lahko močnejše. V drugi polovici noči se bo vreme prehodno umirilo. Najnižje jutranje temperature bodo od 13 do 18, ob morju okoli 20 °C.
17°C | 26°C
ponedeljek, 21.07.2018
18°C | 29°C
torek, 23.07.2018
17°C | 29°C
sreda, 24.07.2018
16°C | 29°C
četrtek, 25.07.2018
16°C | 30°C
Opozorila
Sobota, 21.7.2018 ob 18h
Do sredine noči na nedeljo bodo možna krajevna neurja.
17°C
26°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Občinske

Razvoj dogodkov v projektih KD Krašnja in MV ......


OBČINSKE, OBVESTILA

| |
26.05.2018      10:25
A A

Razvoj dogodkov v projektih KD Krašnja in MV Blagovica - ŠentožboldDeli:

V marcu je občina Lukovica objavila razpis za izvedbo projekta in za izbiro izvajalca gradbenih del za izgradnje Poslovilnega objekta Blagovica – Šentožbolt. Glede na razmere na trgu, kjer je gradbincev premalo, dela pa veliko, so se na razpis javili le gradbinci z ponudbami, ki so presegale proračunska sredstva, ki pa so bila določena s strani projektantov in pregledani iz strani neodvisnih strokovnjakov.

To pa pomeni, da bo moral biti postopek javnega naročila ponovljen. Le upamo lahko, da bomo v naslednjem poizkusu dobili ponudbo v okviru rapoložljivih finančnih sredstev.

Enako usodo je doživel tudi projekt za izgradnjo Društvenega doma Krašnja, ki je bil izveden v istem časovnem obdobju. Prejete ponudbe so prav tako presegale zagotovljena proračunska sredstva. Tudi v tem primeru bo potrebno postopek javnega naročila ponoviti. Pri projektu Društvenega doma se čaka še odločbo Agencije za koncesijski trg in Razvoj podeželja za odobritev sofinanciranja, ki naj bi bila izdana najkasnje do septembra. Šele takrat bo dejansko možno začeti z izvajanjem projekta Društveni dom Krašnja.   Razpis namreč narekuje začetek del ki se sofinancirajo po izdaji pravnomočne odločbe. Prav tako bo morala Občina v času gradnje založiti sredstva in jih kasneje po izvedenih delih dobi povrnjena s strani Agencije.


0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Lukovica!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Glasilo Rokovnjač
Številka: 04
Izšla: 24.05.2018
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.

Radio v živo