Logo MojaObčina.si

Lukovica

DANES
12°C
9°C
JUTRI
20°C
9°C
5454

Napoved del v občini Lukovica

»Pričela so se tudi dela nujne sanacije plazu v Trnovčah. Zaradi izvajanja del bo med 18.6.2018 in (predvidoma) 17.8.2018 popolna zapora ceste JP 735111 (Zlato Polje - nekdanja šola). Končna sanacija obravnavane lokacije s pilotno steno bo zagotovila ustrezno podpiranje cestnega telesa v območju nastale splazitve, obenem pa bo ustrezno izvedena tudi meteorna kanalizacija ceste in ureditev oz. preprečitev izpusta zalednih vod v sanirano območje.«

 

»V času poletnih počitnic se bo izvedla tudi 2. faza rekonstrukcije ceste Šentvid - Zlato Polje, cesta bo v celoti rekonstruirana od odseka, ki je bil saniran v lanskem letu, do naselja Čeplje. Dela tekočega vzdrževanja ceste so bila na odseku med Brezovico in Pšajnovico že izvedena (obnovljene in dograjene mulde, plombiranje poškodovanega asfalta), z njimi pa se bo nadaljevalo tudi na nekaterih delih, kjer je cesta najbolj poškodovana (na odseku Čeplje – Zlato Polje).«

 

»V zaključni fazi je tudi usklajevanje projektov za težko pričakovano rekonstrukcijo ceste Čeplje – Znojilo. Predvidevamo, da se bo prva faza pričela v poznih poletnih mesecih.«

 

»Dne 6.6.2018 je v Kulturnem domu Janka Kersnika v Lukovici potekala javna predstavitev idejnih projektov za izgradnjo kanalizacije v Zgornjih Praprečah in Gradišču, s katero se je pričelo usklajevanje tras kanalizacije za odpadno vodo na območju naselij Zgornje Prapreče in Gradišče kot nadaljevanje kanalizacijskega sistema Spodnjih Prapreč. Z izgradnjo kanalizacije v Občini Lukovica sledimo Operativnemu programu odvajanja in čiščenja komunalne odpadne vode v Občini Lukovica.«

 

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi