Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za petek, 17.08.2018

jasno
Ponoči bo jasno. Najnižje jutranje temperature bodo od 10 do 16, ob morju 18 °C.
15°C | 30°C
sobota, 16.08.2018
15°C | 29°C
nedelja, 18.08.2018
17°C | 31°C
ponedeljek, 19.08.2018
16°C | 32°C
torek, 20.08.2018
16°C | 32°C
Opozorila
Četrtek, 16.8.2018 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
15°C
30°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Občinske

Napoved del v občini Lukovica


OBČINSKE

| |
02.07.2018      7:38
A A

Napoved del v občini LukovicaDeli:

»Pričela so se tudi dela nujne sanacije plazu v Trnovčah. Zaradi izvajanja del bo med 18.6.2018 in (predvidoma) 17.8.2018 popolna zapora ceste JP 735111 (Zlato Polje - nekdanja šola). Končna sanacija obravnavane lokacije s pilotno steno bo zagotovila ustrezno podpiranje cestnega telesa v območju nastale splazitve, obenem pa bo ustrezno izvedena tudi meteorna kanalizacija ceste in ureditev oz. preprečitev izpusta zalednih vod v sanirano območje.«

 

»V času poletnih počitnic se bo izvedla tudi 2. faza rekonstrukcije ceste Šentvid - Zlato Polje, cesta bo v celoti rekonstruirana od odseka, ki je bil saniran v lanskem letu, do naselja Čeplje. Dela tekočega vzdrževanja ceste so bila na odseku med Brezovico in Pšajnovico že izvedena (obnovljene in dograjene mulde, plombiranje poškodovanega asfalta), z njimi pa se bo nadaljevalo tudi na nekaterih delih, kjer je cesta najbolj poškodovana (na odseku Čeplje – Zlato Polje).«

 

»V zaključni fazi je tudi usklajevanje projektov za težko pričakovano rekonstrukcijo ceste Čeplje – Znojilo. Predvidevamo, da se bo prva faza pričela v poznih poletnih mesecih.«

 

»Dne 6.6.2018 je v Kulturnem domu Janka Kersnika v Lukovici potekala javna predstavitev idejnih projektov za izgradnjo kanalizacije v Zgornjih Praprečah in Gradišču, s katero se je pričelo usklajevanje tras kanalizacije za odpadno vodo na območju naselij Zgornje Prapreče in Gradišče kot nadaljevanje kanalizacijskega sistema Spodnjih Prapreč. Z izgradnjo kanalizacije v Občini Lukovica sledimo Operativnemu programu odvajanja in čiščenja komunalne odpadne vode v Občini Lukovica.«

 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Lukovica!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Glasilo Rokovnjač
Številka: 04
Izšla: 24.05.2018
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.

Radio v živo