Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za nedelja, 19.08.2018

pretežno jasno
Popoldne bo povečini sončno, ponekod bo pihal šibak veter vzhodnih smeri. Najvišje dnevne temperature bodo od 28 do 32, na Primorskem ob šibki burji do 34 °C.
17°C | 32°C
ponedeljek, 20.08.2018
17°C | 33°C
torek, 21.08.2018
17°C | 32°C
sreda, 22.08.2018
18°C | 33°C
četrtek, 23.08.2018
18°C | 31°C
Opozorila
Nedelja, 19.8.2018 ob 11h
Dodatnega opozorila ni.
17°C
32°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Občinske

Poslovilni objekt Blagovica – Šentožbolt


OBČINSKE, OBVESTILA

| |
02.03.2018      7:28
A A

Poslovilni objekt Blagovica – ŠentožboltDeli:

Projekt Izgradnja poslovilnega objekta v Blagovici je predviden, da se izvede še v tekočem letu. Lokacija za izvedbo projekta je določena v ureditvenem načrtu B1/B2 Blagovica. Občina Lukovica je že v lanskem letu pristopila k zbiranju ponudb za izvedbo projektne dokumentacije. Izbran izvajalec je pripravil PGD projekto dokumentacijo, konec preteklega leta pa je bila tudi izvedena seznanitev krajevne skupnosti z idejno zasnovo predmetnega projekta. V mesecu januarju  je bil s projektom seznanjen tudi Občinski svet.

 

Okvirna ocenjena vrednost projekta po PGD je okoli 150.000 eur, brez zemljišča, ki pa ga je občina Lukovica že v lanskem letu pridobila od Župnije Blagovica.

 

Poslovilni objekt je zasnovan kot enovit prostor večjih dimenzij, kar omogoča tudi v slabih vremenskih pogojih nemoteno uporabo objekta. Projekt poleg enega večjega prostora zajema še manjše sanitarije, manjšo čajno kuhinjo in še servisni prostor. Okolica objekta bo urejena, delno tlakovana, dovoz asfaltiran, zagotovljena pa bo tudi minimalna holtikulturna ureditev okolice.

 

V tem trenutku je že oddana vloga za pridobitev gradbenega dovoljenja, v kratkem bo objavljen razpis za izbor izvajalca del, spomladi pa že pričakujemo prva gradbena dela. Sam terminski plan zaključka projekta je do konca leta 2018.

 

 

 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Lukovica!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Glasilo Rokovnjač
Številka: 04
Izšla: 24.05.2018
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.

Radio v živo