Logo MojaObčina.si

Lukovica

DANES
23°C
11°C
JUTRI
24°C
11°C
Deli
5324

NK Črni graben gostoval na centralnem igrišču v Stožicah

Kljub številčnejšo močnejši podpori z tribun, kar so ji zavidali tudi igralci MOLa iz Ljubljane so tokrat na centralnem igrišču v Stožicah nogometaši  veterani NK Črni graben morali priznati premoč domače ekipe. In če veterane prepoznamo po kakšnem kilogramu teže preveč, jih je imela nasprotna ekipa razen enega igralca kakšen kilogram premalo. V torek 13. junija je bilo pred kavarno Mija v Lukovici sila živahno, saj so se tam zbirali tako nogometaši kakor navijači NK Črni graben, da se odpravijo v zeleno Ljubljano. Da  vasi še držimo skupaj se je pokazalo tokrat, ko so se zbirali navijači iz vseh krajev naše občine, nekateri so se na pot odpravili z svojimi vozili, spet drugi so se z dvema avtobusoma skupaj odpeljali proti cilju. Že veličina objekta nekaj pove  in zato so se veteranom pridružili tudi nogometaši mlajših selekcij, da okusijo slast nogometne meke slovenskega nogometa. Mnogim namreč nikoli ne bo dano , kar je uspelo veteranom NK Črni graben, zaigrati na centralnem nogometnem igrišču v Stožicah. Tekmo je sodil in dosodil tudi enajsmetrovko Jan Lukšič, sodnik mlajše generacije naših sodnikov. In če smo bili že na tribunah rokovnjači, smo imeli tudi našega stranskega sodnika Jureta Andrejko. Poleg enajstmetrovke je Jan podelil še dva rumena kartona, sicer kakšnega večjega dela ni imel, saj je bila tekma športna in fer. Le to se sprašujem, če so tako hitri na igrišču, kako so šele hitri na delovnih mestih tile MOLovci. naši navijači so navdušili tudi domačine in ti so  se radi zadrževali na naši strani, saj je bilo vzdušje enkratno. Poleg zanimive hitre in polne preobratov igre smo videli tudi številne zadetke, žal v mreži NK Črni graben. V zgodovini NK Črni graben  bo tako torek 13. junija zapisan kot črni torek, saj smo izgubili z rezultatom 7 proti 1. In čeravno smo izgubili nogometno tekmo, smo iz Stožic odšli veseli in ponosni, saj smo zapisali v  zgodovino kluba:" NK Črni graben gostoval na centralnem igrišču v Stožicah." Hvala vsem navijačem, ki so pokazali kaj pomeni prijateljstvo , kaj pomeni sodelovanje in kaj pomeni biti del zgodovine, ki jo na novo pišejo vsi nogometaši NK Črni graben . HVALA.          

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi