Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za četrtek, 29.06.2017

delno oblačno
Popoldne bo spremenljivo oblačno, občasno bodo še nastajale krajevne plohe in nevihte. Več sonca bo na vzhodu države. Pihal bo okrepljen jugozahodni veter. Najvišje dnevne temperature bodo od 20 do 27 stopinj.
18°C | 25°C
petek, 30.06.2017
15°C | 26°C
sobota, 01.07.2017
15°C | 26°C
nedelja, 02.07.2017
14°C | 26°C
ponedeljek, 03.07.2017
13°C | 26°C
Opozorila
Četrtek, 29.6.2017 ob 12h
Dodatnega opozorila ni.
18°C
25°C
delno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Občinske

Na Občini vas bo najprej sprejela Romana ......


OBČINSKE

| |
26.08.2015      8:18
A A

Na Občini vas bo najprej sprejela Romana Boštele


V primeru, da potrebujete kakšno informacijo s strani Občine Lukovica, boste najverjetneje najprej zavrteli telefonsko številko 01 7296 300. Na drugi strani vas bo pozdravil prijazen glas, ki pripada tajnici Romani Boštele, nato pa vas bo napotila do sodelavca, ki vam bo podal želene informacije.


Romana Boštele dela v tajništvu občinske uprave Občine Lukovica
Romana Boštele dela v tajništvu občinske uprave Občine Lukovica
Deli:

Z delom v tajništvu občinske uprave Občine Lukovica se je Romana Boštele seznanila pred petimi leti. Med počitnicami je takrat kot dijakinja Šolskega centra za pošto, ekonomijo in telekomunikacije Ljubljana opravljala obvezno prakso, nato pa je zaradi pomanjkanja kadra nadaljevala s počitniškim delom. Po končani štiriletni srednji šoli je prejela naziv ekonomska tehnica in nekaj časa delala tudi v ljubljanskem Poštnem centru. Čeprav študij nadaljuje na Višji strokovni šoli, smer ekonomija, se je v preteklem letu odločila, da poskusi srečo v domačem kraju in se prijavi na delovno mesto tajnice. Že od decembra 2014 jo lahko srečate v tajništvu Občine Lukovica, z majem pa se je tudi redno zaposlila. 

 

Njene delovne zadolžitve obsegajo oblikovanje in vodenje baz podatkov, skrb za organizacijo sestankov župana in ostalih, ki so zaposleni v občinski upravi. Sodeluje pri materialnem in finančnem poslovanju, vezanem na področju nabave in preskrbe pisarniškega material, sodeluje pri izvajanju enostavnejših kadrovskih opravil, pri izdelavi poročil in vodenju enostavnih evidenc (izdelava zapisnikov), ureja, razvršča, klasificira in odpravlja dokumentarna gradiva, sprejema vloge strank (neposredno ali na zapisnik), ureja in skrbi za razdelitev pošte, dodeljene pa so ji tudi naloge področja Uredbe o upravnem poslovanju.

 

Delo v domačem kraju ji je zelo všeč, saj prijaha iz Trnjave. Prednost v delu z ljudmi, s katerimi se vsakodnevno srečuje, je zagotovo v tem, da občino Lukovico dobro pozna. Romana pravi, da bi njeno delo težje opravljali tisti, ki ne vedo, kako ljudje tukaj funkcionirajo in vsaj približno kakšna so njihova pričakovanja. Glede na to, da je domačinka, občanom in občankam lažje pomaga v začetni fazi, ko se obrnejo nanjo s svojim problemom in jim pomaga sama oziroma napoti k sodelavcu, zadolženemu za določeno področje. Pravi, da zaenkrat nima slabih izkušenj pri svojem delu in upa, da bo tako tudi v prihodnje.

 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Lukovica!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Glasilo Rokovnjač
Številka: 04
Izšla: 25.05.2017
Poglej Pdf
Koledar dogodkov Preglej vse
Junij 29 30 1 2 3 4 5 6 7 8
01.07.2017 | Kultura
S knjigo v poletje
08.07. - 09.07.2017 | Družabni dogodki
Gasilska veselica PGD Trojane (OKROGLI MUZIKANTJE)
01.07.2017 | Kultura
S knjigo v poletje
08.07. - 09.07.2017 | Družabni dogodki
Gasilska veselica PGD Trojane (OKROGLI MUZIKANTJE)

Bodite prvi pri oddaji mnenja.

Radio v živo