Logo MojaObčina.si
DANES
26°C
12°C
JUTRI
21°C
15°C
Oceni objavo

Srce na dlani tudi na knjižnem sejmu v Bologni

V preteklem letu je Občina Logatec podprla izdajo knjižice z naslovom SRCE NA DLANI, ki so jo pripravili učenci in učitelji Osnovne šole Alojza Gradnika Repentabor. V tem projektu sta sodelovali Državna policija Italije in Občina Repentabor, ki je pobratena z Občino Logatec.

Zanimiva in poučna publikacija, ki govori o različnih oblikah nenasilnih načinov komunikacije, je bila najprej predstavljena na Knjižnem sejmu v Ljubljani, v teh dneh pa je na ogled na knjižnem sejmu v Bologni, kjer se Slovenija predstavlja, kot častna gostja.

Sejem v Bologni so 9. aprila obiskali županja Občine Repentabor Tanja Kosmina in župan Občine Logatec Berto Menard s svojimi sodelavci. Ob tej priložnosti so se srečali s predsednikom Društva Bralna značka Slovenije, slovenskim, tržaškim pesnikom in pisateljem Markom Kravosom in z direktorico Javne agencije za knjigo Republike Slovenije Katjo Stergar. 

Oglejte si tudi